איוואן רהון ממשחקי הכס יככב בבלתי אנושיים של מארוול

השחקן, שמוכר לנו בתור מי שגילם את רמזי בולטון הסדיסט מסדרת "משחקי הכס", יגלם את דמותו של מקסימוס בסדרה החדשה שמבוססת על קומיקס של סטן לי וג'ק קירבי

בוגר הסדרה הפופולרית של HBO משחקי הכס, איוואן רהון (Iwan Rheon), שהפחיד וצמרר את כולנו כרמזי בולטון הממזר (בכל המשמעויות הנלוות למילה), מוצא את המשך דרכו הטלוויזיונית בידיים הבטוחות של מארוול. רהון יככב בבלתי אנושיים המצופה, כאחיו הסורר של בלאק בולט, מקסימוס, על-פי דיווח של ההוליווד ריפורטר.

הבלתי אנושיים תחקור כאמור את מעללותיהם של המלך העוצמתי, בלאק בולט, ומשפחת המלוכה הבלתי אנושית, בשמונה פרקים שירכיבו את העונה הראשונה. רהון חוזר לתפקיד בו הוא ירגיש בבית – מקסימוס אמנם אינטלגנטי ומקסים, ואף מסור לממלכתו ולמשפחתו להפליא, אך מחזיק בסתר תשוקה עזה לכתר. מקסימוס של הקומיקס, שנוצר על-ידי סטן לי וג׳ק קירבי האגדיים, נע בין חבר קבוע בקבוצת הבלתי אנושיים לאנטגוניסט שלהם.

דרמת גיבורי-העל של ABC תפסה כותרות עוד בסוף השנה שעברה, כשהוכרז בצעד חסר תקדים, ששני פרקיה הראשונים יוקרנו ב-1000 מסכי IMAX, למשך שבועיים. התסריטאי הראשי הוא סקוט באק, שכתב בעבר לדקסטר ועמוק באדמה.

רהון הוולשי בן ה-31, כיכב בעבר גם בעברייני על, והוא גם מוסיקאי וזמר כשרוני, כפי שניתן (ורצוי) לשמוע בסרטון הבא:

איוואן רהון עוקב בליהוק הזה אחר סופי טרנר, הלוא היא הסטארקית הצעירה שהביסה אותו, שגם גילמה דמות המבוססת על קומיקס, כשכיכבה בשנה שעברה כג׳ין גריי הצעירה באקס-מן: אפוקליפסה. בנוסף, בשבועות האחרונים צצה שמועה שהסטארקית הצעירה עוד יותר, אריה האהובה, המגולמת על-ידי מייסי וויליאמס, תזכה לגלם דמות מארווליסטית גם היא. נרמז כי וויליאמס עתידה להצטרף כמוטאנטית וולפסביין לספין אוף של האקס-מן, המוטאנטים החדשים, שיבויים על-ידי ג׳וש בון, הבמאי סוחט הדמעות של אשמת הכוכבים.

גם השחקן שגילם את תיאון ג׳רייג׳וי לא ישאר בידיים ריקות, שכן אתמול הוכרז כי אלפי אלן הצטרף לטורף של שיין בלאק, בו יככבו בויד הולברוק,  ג׳ייקוב טרמבלי (המוכר כג׳ק מחדר) ואוליביה מאן. בלאק עמד מאחורי קיס קיס באנג באנג, איירון מן 3 ובלשים בע״מ, משנה שעברה. שחקן נוסף שמשחקי הכס עשתה רק טוב לקריירה שלו הוא קית הרינגטון, שיופיע בדרמה הבריטית Gunpowder שעוסקת במזימה של גאי פוקס לפוצץ את בית הלורדים.

תגובות

במאמר זה

נגישות