איירון פיסט קיבל תאריך יציאה רשמי בנטפליקס, סינופסיס וטיזר

איירון פיסט, הסדרה הרביעית במסגרת ההסכם בין מארוול לנטפליקס, מקבלת תאריך יציאה רשמי לשנת 2017. תשלים את הצגת הדמויות לקראת הדיפנדרס

רובנו עוד בתהליכי הצפייה של שיתוף הפעולה הנטפליקסי-מארוולי האחרון, לוק קייג׳, ונטפליקס כבר הכריזה על תאריך בואו של בעל הכוחות המיוחדים הנוסף ברביעייה, איירון פיסט. 17 במרץ 2017 הוא תאריך יעד-הבינג׳ הבא שלכם ושל הצרות הבאות בתור של ניו יורק. כמיטב המסורת, גם הדרמה העל-טבעית הזו תהיה במתכונת של 13 פרקים באורך של שעה.

הדמות נוצרה על-ידי רוי תומאס וגיל קיין ב-1974. כעת פין ג׳ונס (לוראס טיירל המקסים ממשחקי הכס) יכנס לחליפתו של איירון פיסט/דני ראנד, שחוזר באופן מיסתורי לניו יורק לאחר 15 שנים בהן נחשב למת. ראנד נחוש להשיב לעצמו את החברה והמורשת של משפחתו, שעה שיצטרך גם לקיים את חובותיו כנגד אלו שרוצים להשחית את העיר, באמצעות כוחותיו המיוחדים ומיומנותו באמנויות הלחימה.

את בת בריתו של ראנד, קולין ווינג, תגלם ג׳סיקה הנוויק, שגילמה בשנה שעברה את טייסת הx-wing, ג׳סה פאבה, בכח מתעורר, וכמו ג׳ונס, גם היא הספיקה לגלם תפקיד במשחקי הכס. מוקדם יותר השנה נאמר כי לקאסט תצטרף קארי-אן מוס, שתחזור כעורכת הדין, ג׳רי הוגארת׳, שהוצגה בג׳סיקה ג׳ונס ולאחר הגיעה גם לדרדוויל. 

אחרי דרדוויל, ג׳סיקה ג׳ונס ולוק קייג׳, איירון פיסט הוא כאמור השלב האחרון בהצגת הדמויות שיתגבשו לכדי הDefenders, שתגיע מאוחר יותר ב-2017. זאת בנוסף לסדרת ספין אוף בכיכובו של המעניש, שצילומיה החלו מוקדם יותר החודש. הספין אוף הוכרז לאחר שתפקידו בעונתה השניה של דרדוויל, בגילומו של ג׳ון ברנטל (שיין מהמתים המהלכים), זכה לפופולאריות גדולה.

עד שאיירון פיסט יגיע אלינו, בטח נקבל שלל טיזרים, טריילים, ו-t.v spots מרובים, אבל בנתיים נסתפק בוידאו המינימליסטי שנטפליקס שחררה לכבוד ההכרזה:

 

תגובות

במאמר זה

נגישות