לא רק באמריקה: הבלתי אנושיים מגיעים למסך הענק של IMAX בישראל

לא רק בארצות הברית יערכו הקרנות נסיוניות של סדרת "הבלתי אנושיים" באולמות האיימקס, אלא גם פה בישראל ומכירת הכרטיסים המוקדמת כבר החלה

חדשות טובות לאוהבי מארוול: הסדרה החדשה מבית היוצר של מארוול, הבלתי אנושיים, תעלה עם שני פרקיה הראשונים למסכי ה-IMAX גם אצלנו בארץ! הפרקים צולמו במיוחד במצלמות המיועדות לפורמט ה-IMAX. ההקרנות יתקיימו ב-1-2 בספטמבר הקרוב, ומכירת הכרטיסים כבר החלה.

הבלתי אנושיים קיבלו טריילר חדש בחודש שעבר בקומיק-קון סן דייגו, לצלילי Human של Rag'n'Bone Man, בהחלטה מוסיקלית יותר מראויה. בטריילר מככב בעיקר מי שאמור להיות הנבל של הסדרה – אחיו של בלאק בולט, מקסימוס. מקסימוס מגולם על-ידי איוואן רהון, המוכר לכולנו כרמזי בולטון הממזר האכזרי ממשחקי הכס, ונראה שרהון חוזר לגלם את הדמות שמערערת את מצב הממלכה:

ובשבוע שעבר ABC שחררו קליפ קצרצר, גם הוא הוקרן בקומיק-קון, בו השיער של מדוזה מתחיל לזוז כמו שהיינו רוצים לראות אותו זז (אבל יש לו עוד דרך CGI ארוכה לעבור דרכה):

הבלתי אנושיים כידוע היו אמורים לקבל סרט משל עצמם ב-MCU, אבל קווין פייגי ומארוול קולנוע ויתרו על המשפחה המלכותית בעלת הכוחות המגוונים, ושלחו אותם הישר לזרועותיהם של מארוול טלוויזיה ורשת ABC, שכבר משתפות פעולה מספר שנים עם סוכני ש.י.ל.ד. הבלתי אנושיים יציינו נקודת דרך טלוויזיונית מעניינת, כשיהיו הסדרה הראשונה אי פעם שתעלה למסכי ה-IMAX. החלטה מרתקת בהתחשב נטפליקס והדרך ההפוכה שלהם – ליצור סרטים גדולים הישר למסך הקטן ביותר. יהיה מעניין לראות אם המאורע הקולנועי יוצא הדופן ישתלם לשיתוף הפעולה המשולש הזה של מארוול, ABC ו-IMAX – אנחנו בטוח נהיה שם כדי לבחון זאת!

לחצו כאן להזמנת כרטיסים מראש להקרנות האיימקס של הבלתי אנושיים, שיערכו ביומיים הראשונים של חודש ספטמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות