מלחמת האינסוף כבר שובר שיאי מכירות בארה"ב

מכירת הכרטיסים המוקדמת של מלחמת האינסוף בארה"ב הסתיימה מוקדם מהמצופה וכך נשבר השיא אותו החזיק לפני כן הסרט באטמן נגד סופרמן

הציפיות כלפי מלחמת האינסוף הן גבוהות מכל הבחינות האפשריות, גם בעיני הקהל, גם בעיני המבקרים ובטח שבעיני אולפני מארוול. אבל יש מקרים נדירים בהם אפילו כאשר הציפיות גבוהות מכלתחילה, גם אז המציאות מפתיעה לטובה.

על פי ידיעה שפורסמה באתר The Hollywood Reporter, מלחמת האינסוף שבר שיא בחזית מכירות הכרטיסים המוקדמות כאשר כולם אזלו תוך 6 שעות בלבד. הנתונים הללו סופקו על ידי חברת Fandango, חברה אמריקאית גדולה למכירת כרטיסים לסרטים דרך האינטרנט.

אם מעניין אתכם לדעת, את השיא הקודם במכירת הכרטיסים המוקדמת המהירה ביותר החזיקה דווקא הסרט של המתחרה DC, באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק. את המקום השני החזיק הפנתר השחור של מארוול, שמסתמן ללא צל של ספק כהצלחה אדירה גם בביקורות וגם בקופות. עכשיו שני הסרטים שצויינו לעיל נדחקו מקום אחד למטה לטובת מלחמת האינסוף, וסביר להניח שדיסני ומארוול כבר מהמרים בינם לבין עצמם מה יהיו גובה ההכנסות בסופ"ש הקרנת הבכורה.

יכול להיות שמה שתרם לכך שהכרטיסים נחטפו כמו לחמניות חמות הוא פרסום הטריילר החדש של מלחמת האינסוף, שמציג על קצה המזלג כמה אירועים דרמטיים שאנחנו עתידים לראות בסרט זה וגם אינטרקציות בין דמויות מסרטי מארוול השונים שעוד לא נפגשו מעולם על המסך עד לאותה נקודת זמן.

מלחמת האינסוף יגיע אל אולמות הקולנוע בארץ ב-26 באפריל ויהיה האירוע הגדול ביותר ביקום הקולנועי של מארוול לו כה רבים חיכו בשנים האחרונות.

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות