כל דמויות Heroes of the Storm בחינם לסופ"ש הקרוב

טורניר הגמר הרשמי של המשחק יערך בסוף השבוע הקרוב, ובליזארד החליטה לאפשר לשאר השחקנים שיושבים בבית לקחת חלק ביום החג הזה

בסוף השבוע הקרוב יתקיים אירוע הגמר של Heroes of the Dorm, טורניר בו 4 הקבוצות שהגיעו לגמר יתחרו ראש בראש במשחק Heroes of the Storm. כדי לציין את המאורע המרגש, בליזארד החליטה לקיים שני אירועים מיוחדים במשחק בו כל השחקנים ברחבי העולם יוכלו לקחת חלק.

האירוע הראשון והמשמעותי יותר מבין השניים הוא האפשרות לשחק עם כל הדמויות בחינם. זה אומר שתוכלו להתנסות עם כל אחת מ-50 הדמויות השונות של Heroes of the Storm נגד אנשים אחרים ברחבי העולם מבלי שתצטרכו לקנות אותם באמצעות זהב או כסף אמיתי. האירוע יתחיל ביום שישי הקרוב, ה-8 באפריל בשעה 18:00 שעון ישראל. הוא ימשך שלושה ימים בדיוק ויסתיים ביום שני, ה-11 באפריל.

במקביל לאירוע הראשון יתקיים אירוע נוסף שיעניק לכל השחקנים תוספת של 50 אחוז נקודות ניסיון בתום כל משחק שהושלם במלואו. אם זה אינו מספיק לכם, אם במהלך האירוע תשחקו לצד חבר תוכלו להרוויח בונוס נוסף של 50 אחוז ולמעשה להכפיל פי שתיים את כמות נקודות הניסיון הסופית שתקבלו. בניגוד לאירוע הראשון שימשך שלושה ימים בלבד, תוספת נקודות הניסיון תהיה בתוקף במשך שבוע שלם.

המשתתפים בגמר מתחרים על שלל פרסים יקרי ערך מאוד – הפרס לקבוצה שתנצח הוא מלגת לימודים לכל אחד מחמשת חברי הצוות בסכום כולל של חצי מיליון דולר. בנוסף, כל אחת מארבעת הקבוצות שהעפילה אל שלב הגמר תקבל מחשב גיימינג עוצמתי במיוחד Intel Core i5-6600K וכרטיס מסך GeForce GTX970 Xtreme Gaming Edition.

הגמר של Heroes of the Dorm יערך בימי שבת וראשון הקרובים, ה-10-11 באפריל. אם אתם רוצים לצפות בו בשידור חי אתם מוזמנים לעשות זאת דרך האתר הרשמי של הטורניר. יהיה מעניין.

תגובות

במאמר זה

נגישות