יחזור אל המסך? גיירמו דל טורו ינסה לקדם הפקת הלבוי 3

הבמאי גיירמו דל טורו עתיד לשבת עם רון פרלמן ועם מייק מיניולה כדי לדבר איתם על הפקת סרט שלישי של הלבוי אחרי "סקר" שפרסם בין מעריציו בטוויטר

האם הלבוי 3, הסרט השלישי בסדרת הלבוי לו חיכו המעריצים עוד משנת 2008, מתחיל לקרום עור וגידים? לפי הטוויטר של הבמאי גיירמו דל טורו, הסיכויים שזה יקרה עלו משמעותית.

לפני כמה ימים העלה דל טורו סקר מוזר לחשבון הטוויטר שלו, בו היה רשום "סקר בלתי רשמי הלבוי 3", כאשר שתי האופציות היחידות לבחירה היו "כן" ו"אלוהים, כן" (Hell, yes). דל טורו הוסיף כי אם הסקר יקבל 100 אלף הצבעות ביממה הקרובה, הוא יקיים פגישה עם רון פרלמן, שגילם את דמותו של הלבוי, ועם מייק מיניולה, יוצר הקומיקס המקורי, כדי לדון באפשרות להפיק סרט שלישי. מיותר לציין שהמעריצים נענו לאתגר והשלימו אותו בהצלחה.

ביום למחרת דל טורו פרסם כבר עדכון ראשון בנושא:

"דיברתי עם רון פרלמן. הוא בעד הפגישה. אפנה אל מיניולה. אעדכן אתכם. מתרגש מאוד מהאהבה שלכם לחלקים אחד ושתיים".

על אף שמההודעות האחרונות של דל טורו המצב נראה חיובי, חשוב לציין ששום דבר עוד לא בטוח. נכון לרגע כתיבת שורות אלה לא ידוע מה העמדה של פרלמן ומיניולה בעניין, כמו כן לא ידוע האם השחקנים המקוריים מהסרטים הקודמים יסכימו להצטרף. בנוסף, על אף שהמעריצים נשארו נאמנים למותג שנים אחרי שיצא הסרט האחרון, מבחינה קופתית הביצועים של הלבוי היו די צנועים – הסרט הראשון מ-2004 הכניס 99.3 מיליון דולר מתקציב הפקה של 66 מיליון דולר, בעוד סרט ההמשך הכניס 160 מיליון דולר מתקציב של 85 מיליון. במלים אחרות, הלבוי לא היה בדיוק שובר קופות.

מצד שני, הקולנוע השתנה בשנים האחרונות וסרטים מבוססי קומיקס הפכו למקובלים יותר, הרבה מזה בזכות העבודה הממושכת של מארוול בנושא. יכול להיות שדווקא בתקופה הנוכחית בה אנו מוצפים בתכניות לסרטי קומיקס שנים קדימה, האולפנים למיניהם יהיו שמחים להחזיר את הלבוי למסך הגדול.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות