מחוץ למירוץ: היילי אטוול לא תהיה דוקטור הו הבאה

היילי אטוול, שגילמה את הדמות הראשית בסדרה "הסוכנת קרטר", הודיעה כי היא מוותרת על התפקיד אך גם זורקת הצעה מעניינת מי יכולה להיות דוקטור הו הבא

רבים ממעריצי דוקטור הו שואלים את עצמם כבר זמן רב מי יהיה המחליף, או המחליפה, של הדוקטור המפורסם אחרי שפיטר קפלדי יפרוש מהתפקיד. לפחות עכשיו אנחנו יכולים למחוק שם אחד מרשימת הניחושים – היילי אטוול הודיעה כי היא איננה מעוניינת להשתתף בסדרה.

אטוול, אותה אנו מכירים בעיקר בזכות הסדרה סוכנת קרטר, הצליחה קצת להפתיע עם ההכרזה הזו מאחר ולפני שנתיים ב-2015 הביעה רצון כן להיכנס לתפקיד הראשי של דוקטור הו. לפי דיווח באתר Geek Feed, על השינוי ברצונותיה הכריזה במסגרת פאנל בכנס בשם Heroes & Villains שנערך בלונדון, בו היא נשאלה על הנושא. הנה מה שהיא אמרה:

"לא, אני לא רוצה לגלם את התפקיד. זה פשוט לא הקטע שלי, אך אני מכבדת אותו. אבל אני מעריצה גדולה של פיבי וולר-ברידג'. היא מגלמת את התפקיד הראשי ב-Fleabag. יש דיבורים שהיא תהיה הדוקטור הבאה, והיא כל כך מצחיקה וייחודית. היא תהיה נהדרת. אינני מסוגלת לדמיין מישהו אחר בתפקיד חוץ ממנה".

Fleabag היא מיני סדרה קומית בת שישה פרקים בהם וולר-ברידג' משתתפת. השחקנית עצמה קיבלה בזכות סדרה זו ארבעה פרסים, ביניהם פרס השחקנית פורצת הדרך של Royal Television Society Awards. בנוסף, וולר-ברידג' עשויה להשתתף בסרט הספין-אוף של האן סולו בתפקיד שעוד אינו ידוע.

ואם כבר בניחושים עסקנו, עוד שם שנזרק בזמנו לאוויר בתור מחליפה פוטנציאלית לעונה ה-11 של הדוקטור הוא טילדה סווינטון, שגילמה את "העתיקה" בסרט של דוקטור סטריינג'.

העונה העשירית של דוקטור הו עלתה לשידור ב-BBC החל מה-15 באפריל והיא תהיה מורכבת מ-12 פרקים, כלומר היא אמורה להסתיים בסביבות חודש יולי הקרוב. נקווה שעד אז זהות הדוקטור הבא כבר תהיה ידועה לנו, או שלפחות רשימת הניחושים תמשיך להתכווץ.

תגובות

במאמר זה

נגישות