שומרי הגלקסיה 2 חצה את קו החצי מיליארד דולר בשבוע

ההכנסות של שומרי הגלקסיה 2 עקפו את אלה של קפטן אמריקה הראשון והענק הירוק. בקצב הזה, האם הוא יצטרף לרשימת הסרטים שגרפו מיליארד דולר?

"חייזרית, דביבון ועץ מדבר נכנסים לבנק…" הייתה קרוב לוודאי הכותרת של הידיעה הזו אילו פיטר קוויל היה עורך אותה – סרט ההמשך של שומרי הגלקסיה הכניס קצת יותר מחצי מיליארד דולר ברחבי העולם תוך שבוע בלבד מיציאתו לקולנוע.

ליתר דיוק, שומרי הגלקסיה 2 הכניס לכיס של מארוול כ-501.7 מיליון דולר נכון לרגע כתיבת שורות אלה. לשם ההשוואה, הסרט הראשון מ-2014 הכניס במהלך כל תקופת ההקרנה שלו בקולנוע "רק" 773.3 מיליון דולר. נתונים אלה פורסמו באתר Box Office Mojo. בקצב הזה סביר להניח שסרט ההמשך יעקוף את ההכנסות של קודמו בקרוב מאוד. מבחינת הכנסות, שומרי הגלקסיה 2 כבר השאיר מאחוריו בענן אבק אסטרואידים את קפטן אמריקה, הענק הירוק ואת הסרט הראשון של ת'ור. עם קצת מזל, אולי הוא בסופו של דבר גם יצטרף אל מועדון הסרטים שגרפו מיליארד דולר.

עושה רושם כי שומרי הגלקסיה 2 עשה רושם טוב לא רק על הקהל אלא גם על מבקרי הקולנוע. נכון לכרגע הוא מחזיק בממוצע ביקורות של 82 אחוז באתר Rotten Tomatoes. לעומת זאת, באתר Metacritic הסרט מקבל ציון ממוצע פחות מרשים של 67 נקודות בלבד. יש לציין כי בשני האתרים הללו הסרט הראשון קיבל ממוצע גבוה יותר, 91 אחוז ב-Rotten Tomatoes ו-76 ב-Metacritic, מה שאולי אומר שהמבקרים חושבים שהסרט הראשון היה מוצלח יותר מהחדש.

מה אתם חשבתם על שומרי הגלקסיה 2? לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו ולדעת מה אנחנו חשבנו עליו.

תגובות

במאמר זה

נגישות