האם גרוט יקבל סרט ספין-אוף משלו?

לפי ראיון שערך ערוץ MTV עם המדובב של גרוט, וין דיזל, סרט ספין-אוף בכיכובה של הדמות החביבה על הקהל אינו רעיון כל כך מופרך כפי שאולי חשבתם

אם יש דמות אחת שללא שום צל של ספק כבשה את לב הצופים של שומרי הגלקסיה, היא ככל הנראה תהיה זו של גרוט – העץ דמוי האדם שאוצר המלים שלו מפותח רק בקצת יותר מזה של פוקימון ממוצע. אמנם הוא עתיד לחזור אך המסך הגדול עם שאר החבורה הצבעונית באביב עם שומרי הגלקסיה 2, אבל האם מישהו שם למעלה שוקל את האפשרות ליצור סרט ספין-אוף שיתמקד בגרוט כדמות ראשית?

השחקן וין דיזל, שבין לבין עוד חלטורה של המשכון בסדרת מהיר ועצבני מדובב את גרוט, התראיין ל-MTV. במהלך הראיון הוא רומז שהאפשרות לסרט ספין-אוף כזה אכן נשקלת. הנה מה שהוא אמר:

"זה משהו שג'יימס גאן (הבמאי של שומרי הגלקסיה – ע.פ.) דיבר ועליו ושאני יודע שהוא רוצה לעשות. ברור שאני חושב שזה יכול להיות מעניין מאוד. זה בלתי נמנע. הדמות הזו כל כך אניגמטית והיא כבר דמות ייחודית ביקום של מארוול. אני חושב שמה שמארוול וג'יימס גאן עשו בהבאת הדמות הזו למסך התעלה על הציפיות של כולם. זו דמות מעניינת שיש עוד הרבה מה ללמוד עליה. אשמח לבקר בכוכב שלו ואני חושב ששאר העולם גם. הוא גאון ברמות מסויימות, אבל כל מה שאנחנו שומעים ממנו זה I am Groot".

בהמשך הראיון וין דיזל נשאל עם איזו דמות מהיקום של מארוול הוא היה רוצה לראות אינטראקציה מול גרוט, והוא ציין את הענק הירוק. החלק הרלוונטי מהראיון מצורף בסרטון מטה.

על אף ששום דבר עוד לא הוכרז רשמית בנושא, הרעיון בהחלט נשמע מעניין והוא יכול לענות לנו על מגוון של שאלות כמו איך גרוט ורוקט ראקון נפגשו לראשונה ונהיו חברים. רק אל תצפו ממנו לדיאלוגים קורעי לב.

תגובות

במאמר זה

נגישות