החורף יגיע באיחור: העונה השביעית של משחקי הכס נדחתה

השואו-ראנרים מסבירים כי הדחיה נובעת מעיכוב בלוח הזמנים של הפקת העונה הקודמת, לכן מזג האוויר בחלק מהלוקיישנים כרגע אינו אידיאלי לצילומים ונאלץ לחכות שישתפר

ההמתנה לחורף תימשך יותר זמן מהצפוי – שידור העונה השביעית של משחקי הכס ידחה מחודש אפריל 2017 אל מועד מאוחר יותר באותה שנה.

את הדיווח הראשוני בנוגע לדחיה פרסם האתר Digital Spy. בידיעה נאמר כי השואו-ראנרים של הסדרה, דייוויד בניוף ודן ווייס, הודיעו על דחיית העונה השביעית במסגרת ראיון לפודקאסט בשם UFC Unfiltered. הפרק זמין לשמיעה כאשר החלק של השואו-ראנרים בפרק המדובר מתחיל בדקה ה-26.

לדברי השואו-ראנרים, הדחיה נובעת מכך שחל איחור בלוח הזמנים של הפקת העונה השישית. כתוצאה מכך, מזג האוויר בחלק מהמקומות בהם הסדרה אמורה להצטלם אינו אידיאלי לצילומים, לכן כל הפרוייקט נדחה בכמה חודשים עד שהוא ישתפר. בסך הכל הם נתנו הסבר הגיוני לדחיה כי הרי אף אחד לא רוצה להגיש מוצר באיכות ירודה, אך כנראה שזה לא ימנע את המרמור של מעריצי הסדרה.

בכל אופן, גם כאשר העונה השביעית של משחקי הכס כן תגיע בסופו של דבר אל המסך, היא תהיה קצרה באופן משמעותי לעונות הקודמות – היא תכיל שבעה פרקים בלבד במקום עשרה כפי שהיה נהוג עד כה. בנוסף, העונה השביעית תהיה אחת לפני האחרונה כאשר העונה השמינית שתסיים את משחקי הכס תשודר תיאורטית לא לפני שנת 2018.

עד שמשחקי הכס תחזור סוף סוף, אתם מוזמנים לשרוף קצת זמן מההמתנה הארוכה שמצפה לכם בקריאת הביקורת המפורטת שלנו על העונה השישית.

תגובות

במאמר זה

נגישות