סטנדאפ משחקי הכס חוזר במופע חדש באוגוסט

אחרי ההצלחה המפתיעה של המופע בשנה שעברה, סטנדאפ משחקי הכס חוזר אל הבמה בחודש הבא עם תכנים וסטנדאפיסטים חדשים לכבוד חזרת הסדרה

למעריצי משחקי הכס יש סיבה כפולה לשמוח היום – הסיבה הראשונה היא שסוף-סוף החלה העונה השביעית של הסדרה. והסיבה השניה היא שמופע סטנדאפ משחקי הכס חוזר לסיבוב נוסף בסטנדאפ פאקטורי בת"א.

סטנדאפ משחקי הכס זכה להצלחה רבה עם סיבוב ההופעות שלו בשנה שעברה. הכרטיסים בסטנדאפ פאקטורי בת"א נמכרו כמו ביצי דרקונים, ובגלל הביקוש שהלך וגבר המופע החל לנדוד לאורך הארץ. בעקבות ההצלחה של המופע הועלו בהמשך מופעי סטנדאפ נוספים שמתייחסים ספציפית למותגים גיקיים, כמו סטנדאפ מלחמת הכוכבים וסטנדאפ המתים המהלכים.

מי שיצרו במקור את המופע הם ינאי בן נח ואלעד גלעדי, שיופיעו גם במופע החדש. ה עוד על הבמה עתידים להופיע הסטנדאפיסטים אבנר מירב, אלדד שטרית ושי שוחמי. רשימת המשתתפים המלאה תיחשף בקרוב. מופע השנה אמור להכיל תכנים חדשים לחלוטין, למקרה וכבר ראיתם את אחד המופעים הקודמים.

סטנדאפ משחקי הכס יעלה בסטנדאפ פאקטורי שבת"א עוד שבועיים בדיוק, בערב של ה-2 באוגוסט, בשעה 21:30. מחיר כרטיס בהזמנה מראש מהאתר עומד על 60 שקלים ובקופה בערב האירוע על 80 שקלים. לפרטים נוספים ולהזמנת כרטיסים אתם יכולים לבדוק את עמוד האירוע של המופע בפייסבוק.

לא בטוחים האם המופע שווה את הזמן והכסף שלכם? אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת שלנו על המופע של שנה שעברה, אולי זה יעזור לכם להחליט. אם אתם באים, רק אל תשכחו לקשור היטב את הדרקונים שלכם בחניה.

עדכון:

הכרטיסים למופע אזלו, אך בעקבות הביקוש נפתח מועד חדש לשבוע לאחר מכן ב-9 לאוגוסט.

תגובות

במאמר זה

נגישות