הצצה מאחורי הקלעים ותמונות חדשות של משחקי הכס עונה 7

סם יקירינו מככב בשלוש תמונות חדשות מתוך העונה החדשה של משחקי הכס ושני סרטונים מערוץ היוטיוב של HBO מדברים על האפקטים והתלבושות בסדרה

מכונת ההייפ המשומנת של HBO עובדת במרץ לקראת חזרתה של משחקי הכס אל עונתה השביעית בחודש יולי הקרוב, והחומרים מהסט ומתהליכי ההפקה השונים ממשיכים לזרום החוצה בעוצמה כמו אש מתפרצת מפיו של דרקון.

ראשית כל, HBO פרסמו בערוץ היוטיוב שלהם סרטון קצר מאחורי הקלעים של משחקי הכס שעוסק בעבודת האפקטים על הסדרה. אז אם אתם רוצים לראות איך חאליסי נראית במציאות כשהיא רוכבת על דרקון או איך שורפים דברים בצורה משכנעת בלי להעלות את כל הסט בלהבות, זו ההזדמנות שלכם.

סרטון נוסף מאחורי הקלעים מדבר על עיצוב התלבושות של הדמויות בסדרה. הוא מספר על ההשראות לתלבושות, אילו שיקולים עומדים מאחוריהן ועוד.

העדכון השני והמעניין לא פחות הוא התמונות החדשות שפורסמו מתוך העונה השביעית. מדובר בשלוש תמונות בהן אנו רואים את סם יקירינו סוף-סוף מגשים את חלומו לרכוש השכלה אחרי שעשה את המסע מהחומה אל העיר. ועושה רושם שגם בת זוגו, גילי, לומדת יחד איתו.

להזכירכם, העונה השביעית של משחקי הכס תחל את שידוריה ב-16 ביולי, כשאחריה תצא הסדרה להפסקה לפני שתחזור ב-2019 לעונה אחרונה בהחלט אך קצרה מהמקובל באופן משמעותי – שישה פרקים בלבד.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות