E3 2017: סוני לא מחדשת הרבה, יוביסופט מצליחה להפתיע

סוני מציגה בעיקר חומרים ממשחקי ההמשך שלה בעוד יוביסופט הגשימה את החלום הרטוב של המעריצים שלה כשהציגה לראשונה את Beyond Good and Evil 2

אמנם סוני לא הפתיעה עם תשובה משלה לקונסולת ה-Xbox One X של מיקרוסופט משלשום, אבל כן קיבלנו כמה עדכונים על משחקים מעניינים מצידה ומצד יוביסופט, שגם הציגה אמש. להלן עיקרי הדברים:

God of War

פרק ההמשך של קרייטוס במלחמתו נגד האלים קיבל טריילר חדש, שמורכב משילוב של קטעים סינמטיים עם בנו מצד אחד וקטעי משחקיות בהם הוא נלחם באויביו בברוטאליות האופיינית לו מצד שני. תאריך השקת המשחק עוד לא נקבע, אבל הכיוון הכללי הוא תחילת 2018.

Call of Duty: WWII

סדרת משחקי היריות הידועה Call of Duty חוזרת אל המקורות ועוסקת שוב במלחמת העולם השניה. טריילר משחקיות שהוצג במצגת של סוני הדגים את הסביבות השונות בהם השחקנים ילחמו זה בזה במסגרת מצב המולטיפלייר של המשחק. בין ההמקומות בהם השחקנים יבקרו אפשר למצוא את גרמניה, בלגיה וחוף נורמנדי שבצרפת.

Uncharted: The Lost Legacy

חבילת ההרחבה העצמאית של Uncharted חוזרת אל הכותרות השנה, הפעם בדמות טריילר עמוס באקשן וסצינות דרמטיות עם הדמויות המרכזיות של המשחק, נדין וקלואי, בניסיונן למצוא ולהגן על אוצר. המשחק צפוי להגיע ל-PS4 ב-22 באוגוסט.

Days Gone

אחד החידושים היותר מרעננים במצגת של סוני, שהייתה עמוסה בהרבה משחקי המשך, חבילות הרחבה והמרות של משחקים ל-VR, הוא Days Gone. מדובר במשחק הישרדות נגד זומבים בעולם פתוח עליו שמענו לראשונה שנה שעברה במסגרת E3 2016. השנה זכינו לראות גרסת דמו שלו בפעולה שמדגימה כיצד עולם המשחק עובד, החל מטקטיקות התגנבות ועד איך מתמודדים מול נחיל של זומבים רעבים.

https://youtu.be/_0dW1MDi-jQ

Beyond Good and Evil 2

יוביסופט הצליחה להפתיע את קהל המעריצים שלה עם הכרזה על Beyond Good and Evil 2, משחק ההמשך לו הם ייחלו כבר כמה שנים טובות. אמנם המשחק עצמו הוכרז ב-2008, אבל מאז לא שמענו עליו כמעט שום דבר עד אמש, אז פורסם לראשונה טריילר סינמטי שלו. מתברר כי למרות הספרה בסוף השם, Beyond Good and Evil 2 יהיה בעצם לא משחק המשך אלא משחק מקדים לראשון מבחינה כרונולוגית.

Far Cry 5

יוביסופט חשפה עוד קצת מתוך Far Cry 5 עם סרטון משחקיות, שאמנם מתחיל בצורה רגועה יחסית בכנסייה מקומית אבל עד מהרה הופך לכאוטי לחלוטין – קבוצת חמושים משתלטת על המקום ושתי הדמויות המרכזיות של הסיפור מתערבות במתרחש, וכמובן שלא לוקחות איתן שבויים. כל מילה נוספת שתנסה לתאר את הבלאגן על המסך תהיה מיותרת, עדיף שפשוט תצפו בסרטון.

Assassin's Creed Origins

הפרק הבא של קבוצת המתנקשים לוקח אותנו אל מצרים העתיקה. יוביסופט אמנם פירסמה טריילר חדש שאינו כולל קטעי משחקיות, אבל הוא מדגים יפה מאוד את יכולות המנוע הגרפי של המשחק. עושה רושם שהפרק הזה יעשה שימוש גדול מאוד בבעלי חיים, כאשר אפשר להוביל אויבים אל מקום מרבצם של חיות טרף שונות שיעשו עבורכם את העבודה המלוכלכת.

לסיום, כמה שמות נוספים שראויים לאזכור: Horizon Zero Dawn מקבל חבילת הרחבה חורפית במיוחד, סקיירים יאפשר לכם לצוד דרקונים במציאות מדומה, ומתברר שמשחק הקרוס-אובר של מאריו והארנבים המטורפים של ריימן לא היה בדיחה.

תגובות

במאמר זה

נגישות