15 תמונות חדשות מתוך העונה השביעית של משחקי הכס

אולי אצל משחקי הכס החורף בדרך אל יבשת ווסטרוס השסועה, אבל אצלנו העניינים רק הולכים ומתחממים לקראת העונה החדשה שנראית באופק

HBO שחררו 15 תמונות חדשות מהעונה השביעית של להיט הפנטזיה הטלוויזיוני, משחקי הכס. 

התמונות לא ממש מכילות מידע חושפני לקראת העונה החדשה המצופה, אך כן מכילות את מרבית הדמויות המרכזיות של הסדרה, בדגש על המנהיגים, מוכנים ומזומנים למה שעתיד לקרות. בין היתר סרסיי (לנה הידי) נראית יושבת על כס הברזל, ולצידה אחיה ג׳יימי (ניקולאי קוסטר-ולדאו) שעוד נמתין לראות מה היא תגובתו האמיתית להמלכתה; דנייריז (אמיליה קלארק) עומדת איתנה לצד טיריון (פיטר דינקלג׳) ושאר התומכים, מיסנדריי, גריי וורם ו-וואריז; סנסה (סופי טרנר) עומדת לצידו המפוקפק של בייליש; וג׳ון סנואו (קיט הרינגטון), כהרגלו, נראה מהורהר ועצוב.

Courtesy of HBO

 

Courtesy of HBO

 

Courtesy of HBO
Courtesy of HBO

לצידן של הדמויות האהובות הנושנות, גם הכוכבת החדשה של הסדרה, ליאנה מורמונט, שהוצגה לראשונה בעונה הקודמת, ומהר הפכה ליקירת הקהל, קיבלה התייחסות בתמונה משל עצמה:

Courtesy of HBO

ככל שמתקרבים יותר למועד השידור של העונה החדשה, HBO משתדלים להעלות יותר את ההייפ (שלא שחסר ממנו). בשבועות האחרונים הסדרה יצאה עם שני טיזר-טריילרים, כשהאחרון שבהם נקרא Long Walk. כשמו כן הוא, הטיזר מתמקד במנהיגים ג׳ון סנואו, דינייריז וסנסה, פשוט מאוד הולכים, אז סרסיי מתיישבת על הכסא הכי מבוקש בעולם, כס הברזל, ודרכה עוברים לאיום הגדול ביותר – המהלכים הלבנים, בהתמקדות בעין כחולה. לא משהו שיזעזע את עולמכם, אבל בתור טיזר עושה את העבודה.

https://www.youtube.com/watch?v=JxWfvtnHtS0

שאר התמונות מחכות לכם באתר של HBO, והחורף של משחקי הכס יחכה לכם בקיץ הקרוב, ב-16 (אצלנו ה-17) ביולי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות