מעריץ ריק ומורטי שילם $14,700 על רוטב של מקדונלדס מ-1998

אדם מצא שקית ישנה של הרוטב שהוזכר בפרק של ריק ומורטי והרוויח הון קטן, אחרי שמכר אותה באיביי תמורת כמעט 15 אלף דולר. וגם: הושק משחק מציאות מדומה של המותג

מטבל הסצ׳ואן של מקדנולדס מ-1998, שנמכר בזמנו תחת שיתוף הפעולה עם דיסני וקידום סרט האנימציה מולאן, נמכר באיביי בכמעט 15,000 דולר, לאחר שהוזכר בפרק שפתח את העונה השלישית של ריק ומורטי. 

״בדיוק קניתי מכונית ממש ישנה, ובזמן שניקיתי אותה מצאתי מארז של הרוטב הזה״, סיפר המוכר באיביי לפי דיווחו של הטיימס. ״אחרי שצפיתי בפרק האחרון של ריק ומורטי, נכנסתי לאינטרנט כדי לראות אם זה היה שווה משהו, והסתבר שזה היה. הרוטב לא הגיע לבדו, אלא עם מארז של מטבל וואסבי בנוסף״.

באותו הפרק המדובר של ריק ומורטי, ששודר בלופים במשך לילה שלם ברצועת Adult Swim כמתיחת ה-1 באפריל, המדען הגאון ריק סנצ׳ז מספר על אהבתו וגעגועיו לרוטב הסצ׳ואן המולאני. ריק הוסיף ואמר שחיפושו אחר המטבל הנחשק למקנאגט ישמש כקשת הסיפורית שלו במשך 9 עונות או 97 שנים אם יצטרך. הפרק גרם למעריצים רבים של הסדרה להציף את מקדונלדס בבקשות להחזיר את המטבל, ואין זמן יותר מתאים מעכשיו, כשעיבוד הלייב-אקשן של מולאן נמצא בדרכו. דוברי מקדונלדס כבר הצהירו שהם לא פוסלים את הרעיון, וחילופי ציוצים בין מקדונלדס לריק ומורטי לא איחרו להגיע:

למעריצי הסדרה שחושקים במוצר דומה שלא יעלה כ-50 אלף שקלים, איביי מוצפת במרצ׳נדייז fan-made, כמו ציור מוזר של אריזת הרוטב תמורת $11, ציור מוזר עוד יותר תמורת $5, או במתכון מזוייף. בנתיים מסתובבות גם מקבילות הטריאקי של הרוטב המולאני העתיק המקורי ב-100 דולרים בלבד.

לאלו שפשוט ממתינים להמשך העונה השלישית – יוצרי הסדרה, ג׳סטין רויילנד ודן הרמון, טרם פרסמו את מועד השידור של הפרק השני. בנתיים תוכלו להנות ממשחק VR חדש שהשבוע הסדרה השיקה, בשם Virtual Rick-ality:

 

תגובות

במאמר זה

נגישות