איזה סרט אקס-מן חדש יצלמו אולפני פוקס באביב הקרוב?

הצילומים יחלו במאי 2017 בעיר מונטריאול, אך השאלה הגדולה שנותרה ללא מענה ברור היא באיזה סרט של אקס מן בדיוק מדובר. הנה ההשערות שלנו בנושא

על פי דיווח באתר הקנדי בצרפתית Journal de Montreal, חברת פוקס יצלמו סרט חדש בסדרת אקס-מן החל מעונת האביב הקרובה, או ליתר דיוק בחודש מאי 2017. על אף זאת, פוקס לא מסרו באיזה סרט בדיוק מדובר ולכן חרושת השמועות נמצאת בעיצומה.

בגדול, השמועות מתמקדות בשלוש תיאוריות: הראשונה היא שמדובר בצילומים של דדפול 2, שבאוקטובר האחרון הפקתו נתקעה אחרי שהבמאי טים מילר החליט לפרוש מהפרוייקט; השמועה השניה, והיותר סבירה מבין השלוש, היא שמדובר בצילומי סרט הספין-אוף על דמותו של גמביט.

אך השמועה השלישית, אותה המעריצים היו הכי רוצים לראות שתתממש, היא שמדובר בצילומי סרט מרכזי חדש בסדרת אקס-מן שתתמקד בסאגת הפניקס, אחד הסיפורים הגדולים ביותר של סדרת הקומיקס. מה שנותן מעט בסיס לשמועה על סאגת הפניקס היא העובדה שהצילומים יתרחשו בעיר הקנדית מונטריאול, אותה עיר בה צולמו שני הסרטים האחרונים בסדרה, אקס-מן: אפוקליפסה ואקס-מן: העתיד שהיה. בנוסף, האמונה היא שפוקס ירצו לנצל בצורה מקסימלית את הקאסט הצעיר שליהקה עבור הסרט האחרון, וסאגת הפניקס נותנת את הבמה בעיקר לדמותה של ג'ין גריי, אותה מגלמת סופי טרנר (סאנסה ממשחקי הכס).

אחרי שהסרט הקודם בסדרה, אקס-מן: אפוקליפסה, התברר כמאכזב בעיני הקהל והמבקרים, או לפחות רובם, פוקס שמרו יחסית על שקט לגבי עתיד המותג ולא יצאו בשום הכרזות רשמיות בזמן האחרון בנוגע לסרטים הבאים. הסרט שיצא לפני כן, אקס-מן: העתיד שהיה, מחק למעשה את קו הזמן של טרילוגיית הסרטים המקורית, מה שנותן לאולפני פוקס הזדמנות לייצר סרטי המשך חדשים מבלי ליצור בעיות של המשכיות. עד כה, עושה רושם כי פוקס לא מנצלים את ההזדמנות הזו בצורה מיטבית, לכן אנחנו יכולים רק לקוות שיתאמצו יותר בעתיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות