המשחק הישראלי Fort Triumph צריך את תמיכתכם בקיקסטארטר

משחק תפקידים טקטי תוצרת כחול-לבן בשם Fort Triumph צריך את עזרתכם למימון פיתוחו, אך ניתן להביע תמיכה בפרוייקט לא רק על ידי פתיחת הארנק

תעשיית המשחקים הישראלית ממשיכה לצמוח לאיטה, אבל לפעמים היא זקוקה לעזרה של הגולשים כדי לעשות את הצעד הבא. משחק ישראלי חדש בשם Fort Triumph פתח בקמפיין מימון המונים בקיקסטארטר כדי שיוכל לסיים את פיתוחו ולצאת לאור.

Fort Triumph הוא משחק תפקידים טקטי בעולם של פנטזיה. לדברי מפתחיו, מה שמיוחד בו הוא שדה קרב דינאמי בו ניתן לנצל אלמנטים מסויימים לטובת השחקן, לדוגמה להפיל עמוד אבן על אויב שעומד מאחוריו כדי להימנע מקרב פנים אל פנים. השחקנים יוכלו לבחור לגלם אחת מתוך ארבע דמויות, כל אחת עם היתרונות והחסרונות שלה.

כדי לסיים את פיתוח המשחק, קמפיין מימון ההמונים של Fort Triumph מבקש מהגולשים להשקיע בו סכום של 75 אלף דולר. נכון לרגע כתיבת שורות אלה הוא צבר כ-28 אלף דולר בלבד, כאשר נותרו 15 יום בלבד עד לסוף הקמפיין. דרך עמוד הקמפיין תוכלו להוריד גרסת דמו של המשחק כדי להתנסות בו בעצמכם לפני שתחליטו האם לפתוח עבורו את הארנק. הדמו זמין גם בגרסאות למערכת ההפעלה Mac OSX ולינוקס.

בדומה לכל קמפיין מימון המונים, גם במקרה זה ככל שתשקיעו יותר כסף כך המתנות יהיו רציניות יותר. לדוגמה, מי שישקיע מינימום של 20 דולר יקבל עותק של המשחק ב-Steam, בעוד מי שירגיש נדיב יותר וישקיע 85 יקבל פרסים נוספים, ביניהם פגישה אישית עם המפתחים. בנוסף, גם אם אין לכם יותר מדי כסף להשקיע בו, הקמפיין מפרט על אבני דרך ברשתות החברתיות: לדוגמה, אם המשחק יקבל 3,000 ציוצים בטוויטר המפתחים יפרסמו כפרס חבילת רקעים של המשחק, כמו כן יש פרסים על שיתופים בפייסבוק ובטוויץ'.

Fort Triumph הוצג לציבור בכנס גיימאיז 2016. ישבנו בזמנו עם צוות הפיתוח לראיון קצר על המשחק, בו תוכלו לצפות כאן למטה:

תגובות

במאמר זה

נגישות