תמונה ראשונה מתוך עונה 8 של המתים המהלכים

בנוסף, על פי השמועות נאמר כי טריילר ראשון של העונה החדשה יוקרן במסגרת הפאנל של "המתים המהלכים" בכנס קומיק קון, שיערך ביום שישי הקרוב

ג'פרי דין מורגן

רק עוד שלושה ימים נשארו עד לתחילת קומיק קון, אבל יש מי שאינו מסוגל להתאפק וכבר מתדלק את מדורת ההייפ לקראת העונה החדשה של המתים המהלכים.

האתר Entertainment Weekly פרסם באופן בלעדי תמונה ראשונה מתוך העונה השמינית של המתים המהלכים. בתמונה, שהועלתה גם אל ערוץ הטוויטר הרשמי של האתר, רואים את ריק ומגי יחד עם הכיתוב "ריק ומגי מתכוננים למלחמה".

להזכירכם, העונה השביעית הסתיימה עם הכרזת המלחמה הבלתי נמנעת בין צבא המושיעים של ניגן לבין אלכסנדריה ו"הממלכה". השואוראנר של הסדרה, סקוט גימפל, הסביר בקצרה כיצד המלחמה הולכת להיראות על המסך:

"בעיקרון הבמה כבר מוכנה לקראת המלחמה הכוללת. ניגן אמר זאת וכולם ראו שהם בעניין. המלחמה תתנהל מהר והמיקוד יעבור בין מקומות, שדות קרב, דמויות וקהילות".

סקוט גימפל הוסיף כי הקצב של העונה כולה יעלה הילוך כבר בפרק הבכורה. כמו כן, גימפל אמר כי מאחר והעונה השמינית תציין את הפרק ה-100 של הסדרה, חשוב לו, לדבריו, לייצר "חוויה מטלטלת שתגרום לצופים לאחוז בכסא".

מאחר וסיפור המלחמה כבר הושלם בקומיקס המקורי, סביר להניח שנראה את כולו מתגולל כבר בעונה הקרובה של המתים המהלכים.

לפי השמועות, טריילר ראשון של העונה החדשה עתיד להיחשף בפאנל של הסדרה בקומיק קון ביום שישי הקרוב, ה-21 ביולי. לחצו כאן כדי להתעדכן בכל האירועים המעניינים שיערכו במסגרת הכנס.

תגובות

במאמר זה

נגישות