מדריך סדרות הטלוויזיה המלא של עונת הסתיו 2016

בעוד אנשים של פעם מחפשים את פריחת החצב כדי לדעת מתי הסתיו הגיע, לנו יש דרך אחרת - לוח השידורים בטלוויזיה האמריקאית. שני פרומקין עם סדרות עונת הסתיו

ג'פרי דין מורגן

עונת הסתיו בטלוויזיה ידועה בתור העמוסה ביותר, וכדי שתבינו על איזו סקאלת עומס מדובר פה – הנה רשימה שמאחדת את כל הסדרות הגיקיות באשר הן שמתחילות לנחות עלינו כבר השבוע. כדי להקל על עיכול הרשימה הענקית, סידרנו אותה עבורכם על פי ז'אנר ותאריך תחילת שידור.

אימה

אימה אמריקאית של ריאן מרפי חוזרת לעונה שישית, אם אתם עדיין מעוניינים לעקוב אחרי זוועות העונה הרביעית והחמישית (טוב, אוון פיטרס ושרה פולסון המופלאים ימשיכו להיות שם). התמה של העונה נשמרה בסוד, וככל הנראה תהיה קשורה בילדים. (14 בספטמבר)

מלכות הצעקה, שמרפי עומד גם מאחוריה, חוזרת לעונה שניה אחרי עונה ראשונה כיפית במיוחד ומלאה במחוות מעוצבות בקפידה לקלאסיקות אימה. הפעם הבנות ינסו לרצוח אחת את השניה בבית חולים בהנהלת מלכת מלכות הצעקה, ג׳יימי לי קרטיס. (20 בספטמבר)

המתים המהלכים חוזרת לעונתה השביעית, המצופה ביותר, בה נגלה במי ניגן חבט עם לוסיל, נבכה הרבה, ונמשיך לצפות בכל פרק ופרק בנלהבות אובססיבית כי זה חזק מאיתנו. (23 באוקטובר)

https://youtu.be/wGm2zwg_-NY

Van Helsing  היא סדרה חדשה שתעקוב אחר ונסה הלסינג, הבת של, שמוקמת לתחייה כדי להנהיג מרד נגד הערפדים השולטים בעולם הפוסט-אפוקליפטי. (23 בספטמבר)

מגרש השדים היא סדרה חדשה שתעבד את הספר עליו מבוסס הסרט הקלאסי. ג׳ינה דייויס תכנס לנעליה של אלן בורסטין כאם המודאגת במשפחה רדופת שדים. (23 בספטמבר)

אש נגד כוחות הרשע, ההמשך הטלוויזיוני לפרנצ׳ייז האייקוני של סם ריימי, שב לעונה שניה של חגיגת גור והומור עצמי. Groovy. (2 באוקטובר)

עוד חוזרות באימה – Z Nation בעונה שלישית (16 בספטמבר), לוציפר בעונה שניה (19 בספטמבר), על טבעי בעונתה ה-12(!!!) המרשימה (13 באוקטובר), יומני הערפד בעונתה השמינית והאחרונה (21 באוקטובר) וסיילם בעונה שלישית (2 בנובמבר).

אנימציה

על טבעי היא אולי הותיקה מבין סדרות הלייב-אקשן, אבל מי שבאמת נמצאות מעל לכוחות הטבע הן סדרות האנימציה. סאות׳ פארק חוגגת את עונתה ה-20 הבאה אלינו לטובה (14 בספטמבר); משפחת סימפסון האלמותית חוגגת את עונתה ה-28(!!!)(25 בספטמבר); איש משפחה מפה לשם כבר הגיעה לעונתה ה-15 (25 בספטמבר) וBob's Burgers הצעירונת תתחיל את עונתה השביעית (25 בספטמבר).

Son of Zorn הוא סיטקום חדש המשלב לייב אקשן ואנימציה, בהתמקדות על דמות מונפשת אחת – זורן הלוחם. זורן חוזר לאורנג׳ קאונטי כדי לחדש את הקשר עם גרושתו ובנו הטינאייג׳ר (המציאותיים). מאחורי הסדרה עומדים פיל לורד וכריס מילר, צמד הבמאים מאחורי גשם של פלאפל, סרטי ג׳אמפ סטריט החדשים, והפלאש הקולנועי (11 בספטמבר).

https://youtu.be/kPnlQTi8heM

גיבוריעל (דיסי)

גות׳האם תחזור להיות שנויה במחלוקת בעונה שלישית (19 בספטמבר), הפלאש תתחיל את ״הפלאשפוינט״ בעונתה השלישית, אחרי שבארי יקיר-לבנו ככל הנראה מחק את שתי העונות הקודמות מקיום (4 באוקטובר); החץ תחזור לעונה חמישית שתעמיק בפלאשבקים עוד יותר (5 באוקטובר);

סופרגירל המקסימה מצטרפת לחגיגת CW יחד עם בן-דודה המפורסם יותר בעונה שניה (10 באוקטובר) ואגדות המחר גם תתחיל משום מה עונה שניה (13 באוקטובר).

גיבורי-על (מארוול)

שילד שבה אלינו לעונה רביעית, בה אולי נבין טוב יותר מה עובר על סקיי/דייזי/קווייק, כשבנוסף יצטרף למסיבה גוסט ריידר. (20 בספטמבר)

לוק קייג׳ מצטרפת לקבוצת האיכות של מארוול בנטפליקס, כשתעקוב אחר לוק בעל הגוף הבלתי-שביר, שכבר הוצג בג׳סיקה ג׳ונס בשנה שעברה. (30 בספטמבר)

https://youtu.be/ytkjQvSk2VA

סדרות נוספות שחוזרות

תנסה להמשיך להצחיק – המפץ הגדול, שתפתח את עונתה העשירית והמכובדת (19 בספטמבר).

ינסו להפחיד אותנו על הטכנולוגיה בת ימנו – מראה שחורה, שעוברת לידי נטפליקס בעונתה שלישית (21 באוקטובר) ואנושיים שתתחיל עונה שניה ב-AMC (כנראה במהלך אוקטובר).

ינסו להמשיך להקסים – עד עצם היום הזה בעונה השישית (25 בספטמבר) ושומרי האוצרות בעונה שלישית (20 בנובמבר).

סדרות חדשות

The Good Place הוא סיטקום-פנטזיה על החיים בעולם-הבא של מייקל שור, חצי מהצמד שיצר את מחלקת גנים ונוף וברוקלין תשעתשע. יככבו קריסטן בל וטד דנסון. (19 בספטמבר)

Westworld, ההבטחה הגדולה החדשה של HBO. עיבוד לסרט באותו השם מ-1973, זוהי סדרת מתח/מערבון/סיי-פיי על פארק שעשועים עתידני, שנוצרה ע״י ג׳ונתן נולאן (אח של) ואישתו ליסה ג׳וי. גם ג׳יי ג׳יי אברהמס מעורב שם. (2 באוקטובר)

Timeless תעקוב אחר קבוצה המכילה פרופסורית להיסטוריה, חייל ומדען הנוסעים בזמן, בנסיון לעצור פושע שמנסה לשנות את ההיסטוריה של אמריקה ולהחריב אותה. בין היוצרים נמצא אריק קריפקי, האבא של על טבעי. (3 באוקטובר)

No Tomorrow היא פנטזית קומדיה רומנטית על בחורה שמתאהבת בבחור שמשוכנע כי האפוקליפסה בדרך, ולכן מתמקד בחייו בהשלמת הbucket list  שלו. אני עוד לא בטוחה אם באמת יהיו שם אלמנטים פנטסטיים או שהסדרה רק ממותגת ככה. (4 באוקטובר)

https://youtu.be/_Gs3Dm8zO5Q

Frequency היא דרמת מיסתורין/סיי-פיי שתספר על בלשית צעירה שמתחילה לדבר עם אביה המת כבר עשרים שנה דרך הרדיו (כן, גם לי זה מזכיר את קונטקט). עיבוד לסרט משנת 2000 באותו שם. (5 באוקטובר)

Falling Water היא דרמה על טבעית שתעקוב אחר שלושה זרים מבינים שהם חולמים חלקים של אותו החלום, ובעקבות זאת מגלים שגורל העולם נמצא בידיים שלהם. (13 באוקטובר)

סוכנות הבילוש של דירק ג׳נטלי היא קומדית סיי-פיי חדשה על הבלש הנוסע-בזמן, המבוססת על ספר הקאלט של דאגלס אדאמס מאותו השם. היוצר הוא יקיר הגיקים, מקס לנדיס, וגם פרודו aka אלייז׳ה ווד יהיה שם. (23 באוקטובר)

People of Earth היא קומדיה בהפקת קונאן אובראיין האחד והיחיד, על קבוצת תמיכה של אנשים שנחטפו בידי חייזרים. (31 באוקטובר)

Class הוא ספין-אוף מסוגת young-adult של דוקטור הו, שיתרחש בלונדון של ימנו. (מתישהו באוקטובר)

Stan Against Evil היא קומדיית אימה של הסטנד-אפיסט דיינה גולד, על שריף ותיק ושריפית צעירה החוברים כוחות לצייד שדים בעיירתם קטנה. (2 בנובמבר)

Incorporated הוא מותחן עתידני בהפקת בן אפלק ומאט דיימון, על, ניחשתם לפי השם, תאגידים השולטים בעולם. (30 בנובמבר)

Crazyhead ממותגת כתלמה ולואיז פוגש את באפי ציידת הערפדים, כששתי בחורות בתחילת שנות ה-20 שלהן נלחמות בשדים. (מתישהו בסתיו)

Zapped (לא להתבלבל עם הסדרה של דיסני וזאנדייה) היא פנטזיה קומית בריטית חדשה על בחור (יגולם ע״י ג׳יימס באקלי) שמוצא את עצמו ביקום מקביל. (מתישהו בסתיו)

תגובות

במאמר זה

נגישות