צפו: המצגות של מיקרוסופט, יוביסופט וסוני ב-E3

היום השני של כנס E3 נמצא מאחורינו אחרי שמיקרוסופט, יוביסופט וסוני הציגו מה צפוי לנו מהן בשנה הקרובה. הנה הנקודות החשובות מאתמול בלילה

הרבה דברים עברו עלינו ב-24 השעות האחרונות של כנס E3. אם פספסתם את המצגות, להלן תמצית הדברים:

ההכרזה המהפכנית ביותר של מיקרוסופט הייתה על תכנית מיוחדת, לפיה משחקים עתידיים שתקנו לאקס בוקס יהיו אוטומטית זמינים גם לווינדוס 10. כלומר, לא תצטרכו יותר לבחור לאיזו פלטפורמה לרכוש את המשחק, אקס בוקס או מחשב, אלא בעצם תקבלו את שני המשחקים במחיר אחד. אם חיפשתם סיבה טובה לשדרג את מערכת ההפעלה שלכם, קיבלתם אחת.

מבחינת משחקים, קיבלנו טעימה ממשחקי ההמשך Gears of War 4, Dead Rising 4, State of Decay 2 ו-Halo Wars 2. בנוסף, הכרנו לראשונה כמה שמות חדשים כמו Scalebound ו-Sea of Thieves, האחרון הוא סימולטור משעשע של ניהול ספינת פיראטים בשיתוף פעולה עם שחקנים אחרים.

לצפיה חוזרת במצגת של מיקרוסופט:

גם המצגת של יוביסופט הייתה מפוצצת בתוכן מעניין. חוץ ממשחקי המשך כמו Watchdogs 2 וכותר חדש בסדרת סאות' פארק בשם South Park: Fractured But Whole (משחק מלים עם butt hole?), הכרנו המון כותרים חדשים שנמצאים בפיתוח כמו For Honor, משחק המציאות המדומה Star Trek: Bridge Cew, משחק האווירה / ספורט אקסטרים Steep ועוד המון.

לצפיה חוזרת במצגת של יוביסופט:

גם סוני, שהציגה בשעות הקטנות של הלילה לפי שעון ישראל, לא נשארה בצד והרימה הופעה מכובדת. במהלך המצגת של סוני נחשף Death Stranding, הפרוייקט הגדול הבא של יוצר סדרת משחקי מטאל גיר סוליד, הידאו קוג'ימה; כמו כן ראינו חלקים ממשחק ההמשך בסדרת  God of War וטריילר ראשון ממשחק האימה Resident Evil VII. גם Call of Duty התהדר בטריילר משחקיות חדש לכבוד הכנס.

לצפיה חוזרת במצגת של סוני:

כל מה שנותר מתוך כנס E3 הוא המצגת של נינטנדו, שתשודר בשידור חי הערב בשעה 19:00 שעון ישראל. אין ספק שעד כה הכנס התגלה כפורה מאוד.

תגובות

במאמר זה

נגישות