דיסני כבר עובדת על סרט המשך לספר הג'ונגל

על בסיס ההכנסות הגבוהות של הסרט באסיה ובאמריקה הלטינית, דיסני מיהרה להציע לבמאי ולתסריטאי של ספר הג'ונגל להתחיל לעבוד על סרט המשך

ימים בודדים לפני הקרנת הבכורה של סרט הלייב אקשן ספר הג'ונגל באירופה ובארצות הברית, דיסני כבר מיהרה להכריז שהיא עובדת על סרט המשך.

לפי הדיווח באתר Hollywood Reporter, כנראה שההחלטה הפתאומית של דיסני בנושא נובעת מהצלחתו הכלכלית באסיה ובאמריקה הלטינית, איזורים בהם החלו להקרין אותו בסוף השבוע האחרון. ספר הג'ונגל רשם הכנסות מרשימות של 31.7 מיליון דולר, כאשר 8.4 מיליון דולר הגיעו מכיסי הצופים מהודו.

לפי הדיווחים, דיסני הציעה לבמאי הסרט, ג'ון פאבראו (Jon Favreau), ולתסריטאי הראשי, ג'סטין מארקס (Justin Marks), לקחת חלק בהפקת הסרט הבא של ספר הג'ונגל. כמובן שכרגע עוד מוקדם מדי לדעת כיצד השניים יענו להצעה של דיסני.

חשוב לציין שמדובר בסרט נפרד לחלוטין מ-Origins: Jungle Book, אותו מביים אנדי סרקיס (Andy Serkis, "גולום" מטרילוגיית שר הטבעות וההוביט). שמועות אומרות שהסרט נתקל בקשיים וראייה לכך ניתן לראות בדחיית יציאתו לתאריך בלתי מוגדר אי שם בשנת 2018. לא ברור האם סרט ההמשך המדובר ישפיע בצורה כזו או אחרת על זה שעליו עובד סרקיס.

הקרנות הבכורה של ספר הג'ונגל בישראל יחלו בסוף השבוע הקרוב. מככבים בו השחקנים ביל מארי בתור קולו של הדוב העצל באלו, בן קינגסלי כמדובב של הפנתר הנבון באגירה, סקארלט ג'והנסון בתור הנחשה הערמומית קה והשחקן הצעיר ניל סת'י יגלם את הילד מוגלי.

עושה רושם שהבחירה של דיסני לעבד מחדש את אגדות הילדים הידועות לפורמט של סרטי לייב אקשן, מגמה שהחלה עם מליפיסנט בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי, התבררה כמהלך מוצלח מאוד מבחינתה.

תגובות

במאמר זה

נגישות