הדיפנדרס היא הסדרה השלישית הכי נצפית בנטפליקס

הדיפנדרס של מארוול מצליחה להתברג למקום טוב ברשימת 20 הסדרות הנצפות ביותר בנטפליקס. אך לטובת מי היא הפסידה את המקומות השני והראשון?

נטפליקס פרסמה אמש את רשימת הסדרות הכי נצפות בשירות התוכן שלה, והיא מובילה לכמה מסקנות מעניינות. אחת מהן היא שהדיפנדרס של מארוול היא הסדרה השלישית הכי נצפית בנטפליקס. הרשימה מתבססת על פי כמות המנויים שסיימו לצפות בסדרה עד תומה, או עשו לה "בינג'" בלעז.

במקרה של הדיפנדרס, נתון מעניין שנטפליקס חולקת איתנו הוא שהמדינה בה הסדרה מסתמנת כהפופולרית ביותר היא דווקא דרום קוריאה, ולא ארה"ב שנחשבת כמגרש הבית של גיבורי-העל של מארוול.

אז מי הן שתי הסדרות שהצליחו לעקוף את הדיפנדרס ולהתברג אל שני המקומות הראשונים ברשימה? במקום השני נמצאת סדרת ההמשך של הסיטקום האמריקאי צער גידול בנות ואת המקום הראשונה לקחה סדרת ההמשך של בנות גילמור, מה שמוכיח כי כוחה של נוסטלגיה חזק יותר מגיבורי-על.

עוד נקודה מעניינת מהרשימה היא שהסדרה דברים מוזרים הגיעה רק למקום העשירי מתוך רשימה של סך הכל 20 סדרות. עקפו אותה כתום זה השחור החדש במקום התשיעי, סנטה קלריטה דיאט במקום השישי וסדרת האנימה The Seven Deadly Sins שהצליחה להתברג למקום הרביעי.

להלן הרשימה המלאה:

Gilmore Girls: A Year in the Life
Fuller House
Marvel's The Defenders
The Seven Deadly Sins
The Ranch
Santa Clarita Diet
Trailer Park Boys
F is for Family
Orange Is the New Black
Stranger Things
Friends from College
Atypical
Grace and Frankie
Wet Hot American Summer
Unbreakable Kimmy Schmidt
House of Cards
Love
GLOW
Chewing Gum
Master of None

תגובות

במאמר זה

נגישות