נטפליקס ביטלה את "היום שאחרי", לא תחזור לעונה שניה

אחד מיוצרי הסדרה, אהרון קולייט, הודיע בצער רב בחשבון הטוויטר שלו על הביטול של קומדיית הזומבים "היום שאחרי" לאחר עונה אחת בלבד

היום שאחרי

אם אהבתם את קומדיית הזומבים היום שאחרי, יש לנו חדשות רעות עבורכם – נטפליקס ביטלה את הסדרה אחרי עונה אחת בלבד, זאת על אף הצלחה מסויימת בקרב הצופים.

ההודעה בנוגע לביטול הסדרה הגיעה מחשבון הטוויטר של אהרון קולייט (Aron Coleite), אחד מהיוצרים של היום שאחרי בשיתוף עם בראד פייטון.

"נודע לנו בשבוע שעבר שהיום שאחרי לא תחזור לעונה שניה. אנו מצטערים שלא יכולנו לשתף אתכם בזה מוקדם יותר", כתב קולייט בציוץ. "ליבנו נשבר שלא נוכל לחלוק איתכם יותר את המסע הזה, אבל אנחנו אסירי תודה שהגענו עד הלום". למתעניינים, הטקסט המלא מצורף למטה לעיונכם.

היום שאחרי מבוססת על סדרת קומיקס של בריאן ראלף מ-2006 ומספרת על תיכוניסטים שמנסים לשרוד בעולם פוסט אפוקליפטי שורץ בזומבים. העלילה של הסדרה מתמקדת בנער בשם ג'וש ווילר (קולין פורד, מתוך הבועה), שמנסה לשרוד ובמקביל למצוא את חברתו סאם אחרי שהקשר ביניהם נותק. מה שהפך את הסדרה לכיפית הוא המון הומור שחור, דמויות משניות משעשעות וכמויות מטורפות של מודעות עצמית ושבירת הקיר הרביעי.

לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על העונה הראשונה ולהבין מדוע לדעתנו חבל שהסדרה הגיעה לסופה בטרם עת.

https://youtu.be/2P9U41e75tE

תגובות

במאמר זה

נגישות