הקומיקס Darth Vader #1 מסביר לראשונה כיצד מייצרים חרב אור אדומה

הקומיקס החדש מבית מארוול, Darth Vader #1, יצא השבוע לאור ובין דפיו מסתתרת התשובה לשאלה שהעסיקה מעריצי סטאר וורס רבים לאורך השנים

מאז ומתמיד מעריצי סטאר וורס תהו כיצד חרבות האור של הסית' מאירות באדום, בניגוד לחרבות האור של אבירי הג'דיי שמאירות בצבעים שונים. לאורך השנים צצו כל מיני השערות בנושא, מאחר ותקווה חדשה מ-1977 לא התייחס לכך. אבל עכשיו סוף-סוף אנחנו מקבלים הסבר רשמי כיצד חרב אור מסוג זה מופקת.

הסיפור מתגולל בקומיקס חדש בשם Darth Vader #1 של מארוול, שיצא לאור השבוע. מבחינה כרונולוגית, העלילה ממוקמת על ציר הזמן איפשהו בין הסרט נקמת הסית' לבין רוג אחת, ומתארת את ימיו הראשונים של אנקין סקייווקר תחת זהותו החדשה והאפילה, דארת' ויידר.

אחד הסיפורים שמתוארים בסדרת הקומיקס החדשה הוא הפקת חרב האור האדומה והאייקונית של ויידר, כמובן בעזרתו של המנטור החדש שלו, הקיסר פלפטין. במהלך אימון משותף בין השניים שואל ויידר את הקיסר לגבי צבע חרבו. הנה קטע מתוך ההסבר של הקיסר כיצד משפיעים על אור קריסטל הקרייבר, רכיב מרכזי בכל חרב:

"קריסטל מכל חרב אור של ג'דיי יספיק. כפי שאתה יודע, הקייברים חיים, בדרכם שלהם. כמו כל יצור חי, הם חשים כאב. באמצעות הצד האפל, עליך לשפוך את הכאב שלך לתוך הקריסטל. לבסוף, אחרי שהסבל יהיה מעבר למה שהוא יכול לסבול… אדום יפיפה. הצבע של הזעם שלך".

אם אתם רוצים טעימה קטנה מתוך הקומיקס עצמו, האתר Comicbook.com פרסם את העמוד הרלוונטי מתוך החוברת.

בחודש דצמבר הקרוב נקבל כולנו מנה נוספת של סטאר וורס עם צאתו לקולנוע של הסרט הבא בסדרה, הג'דיי האחרונים.

תגובות

במאמר זה

נגישות