קאובוי ביבופ יהפוך לסדרת לייב אקשן אמריקאית

סדרת האנימה הקלאסית מסוף שנות התשעים, קאובוי ביבופ, תצטרף אל הרוח במעטפת ומחברת המוות ברשימה ההולכת ומתארכת של עיבודים אמריקאיים לסדרות אנימה

עושה רושם שטרנד העיבודים המערביים לתוכן מהמזרח ממשיך לצבור תאוצה – על פי ידיעה באתר Deadline, גם סדרת האנימה קאובוי ביבופ תקבל עיבוד אמריקאי, הפעם בצורת סדרת טלוויזיה.

באופן טבעי עוד אין כל כך מידע על העיבוד המדובר, אך אנחנו כל יודעים כי יעמוד מאחוריו כריס יוסט (Chris Yost), התסריטאי של הסרט ת'ור: ראגנארוק, בשיתוף עם סטודיו Sunrise שאחראי על הפקת האנימה המקורית. עוד לא ידוע איזו רשת עתידה לשדר את הסדרה החדשה, מתי היא תעלה לאוויר או מי בכלל ילוהק אליה.

קאובוי ביבופ המקורית החלה את שידוריה בשנת 1998 והייתה מורכבת מעונה אחת של 26 פרקים. היא שודרה גם מעבר לגבולות יפן ברצועת השידור Adult Swim האמריקאית ובערוץ ביפ הישראלי. עם השנים הפכה האנימה לסדרת קאלט ולאחת הקלאסיקות הבולטות של שנות התשעים, שמהווה עד היום דלת כניסה אל עולם האנימה עבור מי שאינו מכיר את התחום.

עלילת קאובוי ביבופ מתרחשת בעתיד הרחוק, ליתר דיוק בשנת 2071. היא מספרת על שני ציידי ראשים, ספייק ספיגל וג'ט בלאק, שמשוטטים יחד ברחבי הגלקסיה על גבי הספינה המתפרקת ביבופ על ידי תפיסת מבוקשים והסגרתם לרשויות החוק. במהלך הסדרה מצטרפים אל הצוות דמויות נוספות, וביחד מנסה המשפחה הבלתי מתפקדת הזו להרוויח את לחמה. תוך כדי שהעלילה מתקדמת, נחשפים גם הסיפורים האישיים שעומדים מאחורי כל אחת מהדמויות על הספינה.

לסיום, רק נזכיר לכם שהעיבוד ההוליוודי של הרוח במעטפת עם סקרלט ג'והנסון לא הוכיח את עצמו והטיזר של מחברת המוות הצליח לבדו לעורר לא מעט ביקורת לאור השינויים בין שתי הגרסאות שניתן כבר להבחין בהם. אפשר רק לקוות שהסדרה החדשה של קאובוי ביבופ תוכיח את עצמה, או לכל הפחות לא תתגלה כאכזבה נוספת שתעצבן את המעריצים.

תגובות

במאמר זה

נגישות