צ'ארלי קוקס מסביר מדוע נכשל באודישן לתפקיד האן סולו

במסגרת ראיון לקידום הצגה בהשתתפותו מסביר השחקן צ'ארלי קוקס, שמגלם את דרדוויל, איזה הרגל מגונה פיתח שהכשיל אותו באודישן לתפקיד של האן סולו

כולנו כבר יודעים שהשחקן אלדן ארנרייך (Alden Ehrenreich) נבחר לגלם את האן סולו הצעיר בסרט הספין-אוף של מלחמת הכוכבים. שחקנים רבים נבחנו עבור התפקיד, אך הכישלון של צ'ארלי קוקס הוא הכנראה הסיפור המשעשע ביותר שביניהם.

צ'ארלי קוקס, אותו אתם בודאי מכירים מהסדרה דרדוויל שמשודרת בנטפליקס, התראיין לאחרונה לאתר The Hollywood Reporter. במסגרת הראיון, שהתמקד בכלל בקידום הצגה חדשה בברודווי בה הוא משתתף, סיפר השחקן איך הרגל "מגונה" בצורת המשחק שלו הכשילה אותו באודישן על התפקיד של האן סולו.

"הלכתי לאודישן שאני די בטוח שהיה מיועד הספין-אוף של האן סולו", סיפר קוקס. "באמצע האודישן המלהק הפסיק אותי ושאל 'למה אתה לא מסתכל עלי?' הבנתי שפיתחתי הרגל מגונה לא ליצור קשר עין אחרי ששיחקתי אדם עיוור במשך שנתיים. הם לא התקשרו חזרה כי הם לא הבינו למה אני מתנהג כמו אידיוט".

אמנם נטפליקס עוד לא הכריזה רשמית על עונה שלישית של דרדוויל, אבל קוקס יחזור לגלם את הלוחם בפשע העיוור בסדרה The Defenders שאמורה לאחד בינו לבין הדמויות הראשיות בסדרות של איירון פיסט, ג'סיקה ג'ונס ולוק קייג'.

סרט הספין-אוף בכיכובו של האן סולו יתחיל את צילומיו בינואר 2017 ועתיד להגיע לקולנוע ב-25 במאי 2018, בדיוק ליום ההולדת ה-41 של הסרט הראשון בסדרה, מלחמת הכוכבים: תקוה חדשה. אז נוכל לדעת האם אלדן ארנרייך עשה את עבודתו נאמנה או שאולי צ'ארלי קוקס היה עושה זאת יותר טוב ממנו.

תגובות

במאמר זה

נגישות