כריס אוונס מגיב בטוויטר על יום הולדת 100 לקפטן אמריקה

השחקן כריס אוונס, שמגלם את קפטן אמריקה ביקום הקולנועי של מארוול, מגיב בטוויטר שלו על יום הולדת 100 של הדמות שחל היום העצמאות האמריקאי

לכולנו 100 שנה נשמע כמו גיל מופלג, אבל לא בהכרח כאשר מדברים על יצירה. הדמות של קפטן אמריקה חגגה בשבוע שעבר יום הולדת 100 ביום העצמאות האמריקאי שחל ב-4 ביולי, ולשחקן שמגלם אותו ביקום הקולנועי של מארוול, כריס אוונס, היה כמובן מה להגיד בנידון.

לכבוד המאורע, כריס אוונס צייץ בחשבון הטוויטר שלו "יום עצמאות שמח כולם! אני אוהב את המדינה הזו וגאה כמה רחוק הגענו. שימרו על עצמכם! וגם, יום הולדת שמח לחבר טוב מאוד שלי. שמעתי ש-100 זה ה-20 החדש".

על אף שחוברת הקומיקס הראשונה של קפטן אמריקה יצאה לאור רק בשנת 1941, על פי ההיסטוריה שנבנתה סביב הדמות, סטיב רוג'רס נולד ב-4 ביולי 1918. כמובן שזו לא חוכמה גדולה להגיע לגיל כזה ולהישאר חיוני בהתחשב בעובדה שהוא שהה בהקפאה עמוקה במשך 70 שנה…

טרילוגיית סרטי קפטן אמריקה בכיכובו של כריס אוונס גרפו בקופות עד כה כ-2.23 מיליארד דולר במצטבר, בעוד טרילוגיית הנוקמים הכניסה קרוב ל-5 מיליארד. על פי השמועות אוונס יגלם את הדמות בפעם האחרונה בהנוקמים 4 שעתיד להגיע אל אולמות הקולנוע בשנה הבאה, אך כמובן ששום דבר עוד לא בטוח.

תגובות

במאמר זה

נגישות