ליאונרדו דיקפריו במשא ומתן על הפקת עיבוד קולנועי של קפטן פלאנט

דיקפריו ופאראמאונט ינסו לרכוש את הזכויות לסדרת האנימציה הניינטיזית בעלת הערכים הסביבתיים. גלן פאוול מ״מלכות הצעקה״ מיועד לכתיבת התסריט

ההוליווד ריפורטר מדווח שפאראמאונט ו-Appian Way Productions, חברת ההפקות שהקים ליאונרדו דיקפריו, שמוקדם יותר השנה חתמו על עסקת מבט-ראשון, נמצאות כעת במגעים לרכוש את הזכויות לסדרת האנימציה, קפטן פלאנט. סוני ניסו בעבר להרים הפקה דומה, אך היא נפלה. אם הכל ילך כשורה במקרה הזה, דיקפריו יפיק את הסרט יחד עם ג׳ניפר דוויסון קילורן, שהפיקה את האיש שנולד מחדש, עליו דיקפריו כידוע זכה לראשונה באוסקר. עיבוד סדרה הדוגלת בערכים סביבתיים נשמע כמו התאמה טבעית לדיקפריו, פעיל ידוע למען איכות הסביבה, ולמען העלאת המודעות בנושאי ההתחממות הגלובלית.

עוד נאמר כי כוכב מלכות הצעקה של פוקס, גלן פאוול, השחקן הייחודי ומשעשע במיוחד, שגם כיכב השנה בסרטו של ריצ׳ארד לינקלייטר, כולם רוצים את זה, מחוזר לכתיבת התסריט. התסריטאי ג׳ונו מאט מיועד להצטרף אל פאוול למשרת הכתיבה. עדיין לא ברור אם פאוול, שגם הוא חתום עם פאראמאונט על עסקת מבט-ראשון, בנוסף ילוהק לגלם את אחד התפקידים בסרט.

קפטן פלאנט היא סדרת אנימציה משנות ה-90, שהגה טד טרנר. הסדרה עסקה בנושאי איכות הסביבה, ושודרה בארץ בערוץ הראשון. קפטן פלאנט התמקדה בחמישה בני נוער מרחבי לעולם, שכונו ״הפלאנטירס״, וניתנו להן חמש טבעות קסומות בעלות הכוח לשלוט באלמנטי הטבע. יחד הם יכלו לזמן את קפטן פלאנט, שסייע להם להלחם באוייבים המזהמים את הסביבה. נאמר כי עלילת הסרט תתרחש מספר שנים לאחר מאורעות הסדרה המקורית.

כידוע, העיבוד הקולנועי לסדרת ניינטיז אחרת, הפאוור ריינג׳רס, מגיע לאקרנים ב-24 למרץ 2017. אם הוא יצליח, סביר להניח שהציפיה לעיבוד דומה לקפטן פלאנט רק תעלה. כמו שנאמר, הכוח בידיכם!

תגובות

במאמר זה

נגישות