האם סאות' פארק עונה 22 תהיה האחרונה?

טיזר מוזר שמטרתו לקדם את סאות' פארק עונה 22 בערוץ הרשמי של הסדרה יצר האשטאג שקורא לבטלה, וברשתות החברתיות מנסים לפענח מה עומד מאחוריו

סאות' פארק

האם אחרי 21 עונות של סאות' פארק, הישג מכובד לכל הדעות, נמאס כבר ליוצרי הסדרה ממנה או שמדובר בטריק שיווקי חדש לקדם את העונה החדשה? לקראת סאות' פארק עונה 22, היוצרים מאט סטון וטריי פארקר החלו לקדם האשטאג שקורא לבטל את הסדרה.

אם אין לכם מושג על מה אנחנו בכלל מדברים בערוץ היוטיוב של סאות' פארק פורסם טיזר קצרצר לקראת העונה החדשה עם ההאשטאג #cancelsouthpark.

בטיזר נאמר כי "אמריקה הגיעה לצומת דרכים" ושואל "מה הדבר הבא שנעשה". מעבר לזה הוא אינו כולל שום מידע שימושי לגבי סאות' פארק עונה 22, למעט תאריך עלייתו בערוץ קומדי סנטרל ב-26 בספטמבר.

בכל אופן, ההאשטאג החדש הפך להיות פופולרי בקרב משתמשי הרשתות החברתיות, אך לא ברור האם אותם משתמשים הם בעצם שונאים של הסדרה או מעריצים שפשוט החליטו לזרום עם העניין.

בין אם היוצרים של סאות' פארק רומזים באמת ובמתים שמתחיל להימאס להם ובין אם זו סוג של מתיחה מוזרה, מטרה אחת מכל הקמפיין הזה הושגה בוודאות – כל הרשתות החברתיות מדברות על העונה החדשה שתחל את שידוריה בשבוע הבא.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות