המנגה של בורוטו תעובד לסדרת אנימה, קישימוטו יקח בה חלק

אחרי סרט מצליח ומנגה בעייתית, הדור הבא של נארוטו יגיע אל המסך הקטן באפריל 2017. קישימוטו יהיה מעורב בפרוייקט של בורוטו ויצא בהצהרה בומבסטית בנושא

עמוק בלב כולנו ידענו שזה היה רק עניין של זמן עד שסחיטת המותג תעשה את הצעד הבלתי נמנע הזה – מנגת ההמשך של נארוטו, שנקראת בורוטו ומתמקדת בדור הבא ובבן של, תקבל סדרת אנימה משלה בעונת האביב של שנת 2017.

שידורי עונת האביב יחלו בחודש אפריל, אז בורוטו תעלה לאוויר. נכון לרגע כתיבת שורות אלה לא ידוע האם האנימה תעקוב אחרי האירועים של המנגה מאחר והיא החלה לצאת לאור על בסיס חודשי רק במאי האחרון, כמו כן הפרקים הראשונים שלה היו בכלל שידור חוזר של אירועי הסרט שאמור לקשר בין שתי הסדרות ולכן היא דלה בתוכן חדש. מה שאנחנו כן יודעים הוא שהיוצר המקורי של נארוטו, מאסאשי קישימוטו, אמר שהוא יהיה מעורב בפרוייקט ויצא בהכרזה הבומבסטית ש"אני מתכנן לעשות אותו יותר טוב אפילו מנארוטו". האם זה אומר שקישימוטו יחזור גם לכתוב ולצייר את המנגה הכושלת של בורוטו בעצמו? קשה לדעת. בכל אופן, עושה רושם שקישימוטו מנסה לחקות את דרגון בול ולהמשיך את עלילת המותג שלו על ידי התמקדות כל פעם בדור חדש, לטוב ולרע.

ההכרזה נעשתה במסגרת כנס Jump Festa 2017 שנערך על ידי מגזין המנגה המפורסם, שונן ג'אמפ. בנוסף, שוחרר טיזר קצרצר שכמעט לא מחדש דבר ובעיקר נשען על תכנים שכבר ראינו בעבר.

נכון להיום, על אף שהאנימה של נארוטו כבר כיסתה את כל החומר של המנגה המקורית, היא ממשיכה להיות משודרת כאשר הפעם היא מכסה סיפורים צדדיים של המותג שנכתבו על ידי יוצרים אחרים. סביר להניח שהאנימה תנסה לסחוב ככה עד אפריל, אז נארוטו תרד רשמית מהמסך לטובת בורוטו.

בכלל, עונת האביב הולכת להיות מעניינת מאוד עבור צופי האנימה – חוץ מהעיבוד של בורוטו למסך, Attack on Titan חוזרת סוף-סוף למסך עם עונה שניה אחרי היעדרות ארוכה מדי של כמה שנים טובות. במקביל, הסדרה המצליחה My Hero Academia חוזרת גם היא לעונה שניה. בקיצור, יש בהחלט למה לצפות.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות