צפו: שבעה טריילרים חדשים של מראה שחורה עונה 4

העונה הרביעית של מראה שחורה חוזרת אל נטפליקס בסוף החודש, ולפי הטריילרים כנראה שיוצריה חוזים למין האנושי עתיד קודר יותר מאי פעם

מראה שחורה

שירות הסטרימינג הכריז כי העונה הרביעית של מראה שחורה תחזור מוקדם מהמצופה ותהיה זמינה למנויים שלה כבר מסוף דצמבר.

יחד עם ההכרזה המפתיעה צורפו השמות של 6 הפרקים שירכיבו את העונה החדשה. להלן הרשימה המלאה, על אף שאי אפשר להסיק יותר מדי משמות הפרקים:

  • Arkangel
  • Crocodile
  • Hang the DJ
  • USS Callister
  • Metalhead
  • Black Museum

ההכרזה המדוברת כללה גם פרסום של שבעה טריילרים חדשים, שמציגים את הפרקים של העונה הקרובה. כמובן שלא נעשה ספויילרים לאף אחד, אבל מהמעט שניתן להסיק מצפיה בהם – יוצרי מראה שחורה עדיין רואים שחורות בכל מה שקשור לעתיד המין האנושי והטכנולוגיה המקיפה אותו ללא הרף, אולי אפילו יותר בהשוואה לעונה השלישית.

ואם כבר התחלנו להשוות בין העונות השונות של הסדרה, צ'ארלי ברוקר, התסריטאי שכתב את שש הפרקים בעונה הנוכחית של מראה שחורה, הסביר שהעונה הרביעית "הרבה יותר שאפתנית" מהקודמת לה. הנה מה שהיה לו להגיד בנושא:

"בעונה הרביעית יש גיוון גדול של סיפורים, אווירה, טון ואסתטיקה. כל הסיפורים נראים שונה מאוד זה מזה. העונה הנוכחית היא שאפתנית יותר ופונה לקהל רחב יותר. העונה השלישית של מראה שחורה נתנה לנו את הביטחון העצמי לנסות דברים חדשים ולהציג מה עוד מראה שחורה יכולה להיות, חוץ מאפילה וניהיליסטית. היא מסוגלת לעורר מחשבה בז'אנרים ומצבי רוח שונים ועדיין להשתלב באותו DNA של הסדרה, להפתענו".

העונה הרביעית של מראה שחורה תהיה זמינה למנויי נטפליקס החל מה-29 בדצמבר, למקרה שאתם אוהבים לחגוג את תחילת השנה האזרחית החדשה בתהייה קיומיות על עתידו הקודר של המין האנושי.

https://youtu.be/5ELQ6u_5YYM

 

תגובות

במאמר זה

נגישות