"פה גדול" חוזרת לעונה שלישית בנטפליקס

הסדרה שמציגה את גיל ההתבגרות בצורה המכוערת והפרובוקטיבית ביותר, "פה גדול", חוזרת לעונה נוספת ולמפלץ ההורמונים מוריס יש דרך משלו להעביר את המסר

שטף ההורמונים לא נגמר – סדרת האנימציה הפרובוקטיבית על גיל ההתבגרות, פה גדול, חוזרת לעונה שלישית בנטפליקס. העונה החדשה תכלול עשרה פרקים.

חוץ מהטיזר לעיל שמכריז על העונה השלישית שבדרך, בנטפליקס נתנו גם למפלץ ההורמונים מוריס במה להתבטא בנושא בצורה הבוטה שכה אופיינית לו:

למי שאינו מכיר, פה גדול עוסקת בעיקרה בחייהם של שלושה ילדים – ניק קרול, ג'סי קליין ואנדרו גולדברג, שמתחילים את הסיוט המוכר לכולנו – גיל ההתבגרות. הם יצטרכו להתמודד עם תופעות שונות שמאפיינות את תקופה זו כמו מחזור ראשון, הופעת שיער ערווה, חרמנות יתר ושתי מפלצות הורמונים שישפיעו על שיקול הדעת שלהם עד לאובדן שליטה. פה גדול הפכה מהר מאוד ללהיט, אולי בזכות העובדה שהיא פונה בעיקר דווקא לקהל בוגר שרוצה לצחוק על גיל ההתבגרות שכבר נמצא מאחוריו.

אגב, אם תהיתם מה נדרש מהכותבים כדי להתקבל להפקה, הנה התשובה – מארק לוין (Mark Levin), תסריטאי ובמאי הסדרה ואחד מיוצריה, סיפר בעבר על ה"אודישן" שהוא עושה כל פעם שמועמד חדש מעוניין להצטרף לצוות הקריאייטיב:

"כל פעם שאנחנו מראיינים כותבים בשביל התכנית אנחנו תמיד אומרים להם 'ספר לנו איך היה להיתפס בזמן אוננות' או 'ספרי לנו על המחזור הראשון שלך'. זה היה המבחן התמציתי ביותר עבורם כי הם חייבים לדבר על הנושא בפתיחות. יצרנו מהחדר אזור בטוח בו כולם יכולים לדבר על זה".

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא נמסר תאריך עליית העונה השלישית של פה גדול, אבל נשתדל לעקוב ולעדכן אתכם.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות