המפץ הגדול: לאונרד ופני יעזבו בסוף העונה?

שמועה ברשת טוענת שלשני השחקנים הראשיים נמאס והם יעזבו את הסדרה בסוף העונה העשירית. גם השחקן שמגלם את ראג' מספק רמז לכך שהסוף קרוב

האם זה תחילת הסוף של המפץ הגדול? שמועה חדשה ברשת טוענת כי שתיים מהדמויות הראשיות של הקומדיה, פני (קיילי קווקו) ולאונרד (ג'וני גאלקי), יעזבו את הסדרה לצמיתות בתום העונה העשירית.

בנוסף, נאמר גם כי החוזה של שאר השחקנים בקאסט יפוג בתום העונה המדוברת. קונאל נייאר, שמגלם בסדרה את ראג', אישר את עניין החוזה כשהתארח בכנס קומיק-קון בלונדון לפני שבוע.

"תראו, העונה הבאה לפי החוזה שלנו עלולה להיות העונה האחרונה של המפץ הגדול", אמר השחקן. "בכנות, אני יודע שאנשים ירצו לדעת מה קורה אחרי עונה 10. אני לא יודע מה צופן העתיד".

על אף ששתיים מהדמויות המרכזיות של הסדרה אמורות בתיאוריה לעזוב, אין זה אומר בודאות שהמפץ הגדול תגיע לסיומה. יכול להיות ששאר הקאסט ישאר אם ההפקה תציע להאריך את החוזה לעונה 11 ושפרישת שתי הדמויות הללו תיצור פתח להוספת דמויות חדשות לעלילה. ובינינו, עמוק בלב כולנו יודעים שהעונות האחרונות נשענות באופן בלעדי על השטיקים המוזרים של שלדון (ג'ים פרסונס) שאפיינו את הסדרה עוד מהפרק הראשון, אז כל עוד הוא עדיין שם יש לפחות אדם אחד שמספק את הסחורה.

מצד שני, יכול להיות שגם ברשת CBS הגיעו למסקנה שהסדרה מיצתה את עצמה, לפחות מבחינה כלכלית, ושאחרי 10 עונות הגיע הזמן להוריד עליה את השאלטר. העונה התשיעית נתפסה כבינונית מאוד בעיני הקהל עם פרק סיום שלא השאיר שום חותם משמעותי על הצופים, ביטוי מובהק לעייפות החומר.

המפץ הגדול תחזור למסך הקטן עם עונתה העשירית בסוף חודש אוקטובר, ואולי בסופה נאלץ להיפרד משלדון ומשאר החבורה. לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על העונה הקודמת.

תגובות

במאמר זה

נגישות