בן אפלק מוותר על תפקיד הבמאי של "הבאטמן", ימשיך כשחקן בלבד

אפלק ימשיך להשתתף בפרוייקט בתור שחקן בלבד ואולפן וורנר ברוס צריך לחפש עכשיו במאי חדש עבור "הבאטמן" לפני הצילומים בקיץ הקרוב

בן אפלק

לפי ידיעה בלעדית שפורסמה באתר Variety, בן אפלק החליט לוותר על תפקידו בתור הבמאי של הבאטמן (The Batman) סרט הסולו של הדמות ביקום הקולנועי של DC.

על אף שבן אפלק כבר אינו הבמאי, הוא עדיין יגלם את באטמן עצמו. הסיבה להחלטה זו נובעת, לדבריו של אפלק, מרצונו להתרכז במשחק. הנה מה שהוא אמר בנושא:

"ישנן דמויות מסויימות שיש להן מקום מיוחד בליבם של מיליונים. גילום התפקיד הזה דורש ריכוז, תשוקה ואת ההופעה הטובה ביותר שאני יכול לתת. נהיה ברור שאני לא יכול לעשות את שני התפקידים (במאי ושחקן – ע.פ.) באותה הרמה הנדרשת. בשיתוף עם האולפן, החלטתי לחפש שותף שישמש כמבאי בסרט המאסיבי הזה. אני עדיין בעניין וכרגע אנחנו מחפשים במאי. אני מחוייב מאוד לפרוייקט הזה ומצפה בקוצר רוח להראות אותו לעולם".

אולפן וורנר ברוס פרסם במקביל הצהרה כי הוא "תומך לחלוטין בהחלטה של בן אפלק והוא מחוייב להמשיך לעבוד איתו כדי להפיח חיים בסרט הסולו של באטמן".

מקורות סביב אפלק מכחישים את השמועות כי ההחלטה נובעת מהביצועים המאכזבים שלו בתור הבמאי של הסרט Live By Night, שנחל אכזבה. שמועות אחרות טוענות כי אחד מהבמאים שעתידים להצטרף אל הבאטמן הוא מאט ריבס, שביים את הסרט הבא בסדרת כוכב הקופים. בכל אופן, הצילומים של הבאטמן יחלו בקיץ הקרוב, אז רצוי שעד אז האולפן ימצא מחליף ראוי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות