משחק הפלטפורמה הישראלי Bad Pad יגיע לסטים בינואר

המפתח והמוזיקאי העצמאי, אבישי מזרב, יוציא לאור את המשחק הראשון שלו, Bad Pad, בתחילת השנה האזרחית החדשה. דמו וגרסת מובייל חינמית כבר זמינים למתלבטים

אם מתחשק לכם משחק פלטפורמה חדש וגם הזדמנות לתמוך ביצירה ישראלית, הידיעה הבאה בהחלט עשויה לעניין אתכם – משחק האינדי הישראלי Bad Pad יגיע ל-Steam בינואר הקרוב.

Bad Pad הוא פלטפורמר שנוצר על ידי אבישי מזרב, מוזיקאי במקור, וזה המשחק הראשון שלו. למעט הפן הגרפי, שפותח על ידי אולפן אינדוזי קטן בשם Oray Studios, מזרב פיתח את כל האספקטים של המשחק לבדו, כולל מוזיקת הרקע האינסטרומנטלית שמלווה אותו. המשחק יתמוך בחמש שפות, כולל עברית.

"Bad Pad הוא הפרוייקט הגדול הראשון שלי", מספר מזרב. "אני יוצר את המשחק הזה על בסיס זכרונות ילדות שלי ממשחקים שונים וכהוקרה לכל אותם המשחקים המדהימים האלה שהיו פשוט כיפיים, קצת קשים ומתסכלים לפעמים, אבל בעיקר כיפיים".

אחרי שעבר בהצלחה את שלב ההצבעה, המשחק יהיה זמין לראשונה דרך תכנית Early Access של Steam, שמאפשרת הוצאה מוקדמת של כותרים לפני שפיתוחם הסתיים. מי שירכוש את Bad Pad יוכל לקחת חלק בפיתוחו על ידי הצעת רעיונות ומתן פידבקים בפורום הרשמי שלו, וכמובן יקבל אוטומטית את הגרסה המלאה כאשר היא תצא. מאחר ומדובר בגרסה שעוד איננה גמורה ומספקת 5 שעות משחק בלבד, הרוכשים יקבלו עליה 50 אחוז הנחה.

אם ברצונכם לנסות את Bad Pad מבלי לפתוח את הארנק, אתם מוזמנים לשחק בגרסת הדמו שזמינה להורדה באתר הרשמי של המשחק. בנוסף, ניתן להוריד גרסה קצרה וקלילה יותר שלו בשם Bad Run דרך גוגל פליי בחינם.

תגובות

במאמר זה

נגישות