הוכרזה מיני סדרת ספין-אוף חדשה של Attack on Titan

הספין-אוף החדש נקרא Lost Girls, יתרכז בדמויות של אנני ומיקאסה ויהיה מורכב משלושה פרקים כאשר כל פרק מכיל סיפור שונה לחלוטין

אמנם במקור איננו עתידים לראות שוב את Attack on Titan לפני עונתה השלישית שתשודר בכלל בשנה הבאה, אבל מתברר שבכל זאת יש לנו חדשות טובות עבור חובבי האנימה: מיני סדרת ספין-אוף חדשה הוכרזה.

סדרת הספין-אוף החדשה נקראת Lost Girls והיא תתרכז בדמויות של מיקאסה ואנני. היא תהיה מורכבת משלושה פרקים, כאשר כל פרק מכיל סיפור אחר.

מנקודה זו והלאה הידיעה מכילה ספויילרים לעונה הראשונה והשניה של Attack on Titan, אז אם עוד לא צפיתם בהן הקריאה היא על אחריותכם.

הסיפור הראשון נקרא "Wall Sina, Goodbye" ויתרכז באנני. העלילה מספרת כי אנני, אחרי שהצטרפה למשטרה הצבאית, עלתה על פעילות פלילית רחבת היקף שעלולה לסכן בעקיפין את הנסיונות שלה לתפוס את ארן, ולכן בניגוד לרצונה לשמור על פרופיל נמוך היא חייבת להתערב ולעצור אותה. הסיפור השני נקרא Lost in a Cruel World, ומספר על עולם אלטרנטיבי בו מיקאסה חיה בעולם ללא טיטאנים, לא התייתמה ממשפחתה וכיצד נראים היחסים שלה עם ארן. הסיפור השלישי והאחרון נקרא Lost Girls, עלילה משותפת לאנני ומיקאסה שתספק רקע נוסף על שתי הדמויות הללו.

זו איננה הפעם הראשונה שאנחנו מקבלים סדרת ספין אוף של Attack on Titan. בתקופת ההמתנה הארוכה בין העונה הראשונה לשניה קיבלנו את No Regrets, שני פרקים של סיפור המקור כיצד ארווין גייס את לוי לסיירים ואיך חייו של האחרון נראו לפני כן כשכיר חרב לכל המרבה במחיר.

שלושת הפרקים של Lost Girls עתידים לצאת ב-12 באוגוסט, 4 בספטמבר ו-8 בספטמבר בהתאמה וביפן ניתן לקבל אותם כבונוס למי שיקנה את המנגה באותם מועדים.

לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על העונה השניה של Attack on Titan.

תגובות

במאמר זה

נגישות