סוף סוף: יש תאריך לעונה השניה של Attack on Titan

העונה השניה של Attack on Titan תשודר בעונת האביב של שנה הבאה. ההודעה נמסרה דרך חשבון הטוויטר הרשמי של הסדרה בליווי תמונה מהעונה החדשה

שלוש שנים. זה הזמן שעבר משידור העונה הראשונה של סדרת האנימה הפופולרית Attack on Titan ועד היום. עכשיו, אחרי הרבה מאוד ערפל ויותר מדי דחיות סוף-סוף הגיעה ההודעה שכולנו רצינו לשמוע – ההכרזה הרשמית על שידור העונה השניה של הסדרה.

החדשות הטובות הגיעו דרך חשבון הטוויטר הרשמי של הסדרה. בהודעה שפורסמה נכתב כי העונה השניה של Attack on Titan (ביפנית Shingeki no Kyojin) תעלה לשידור בעונת האביב של 2017, כלומר עוד פחות משנה. בנוסף, באותה נשימה הועלתה לחשבון הטוויטר גם תמונה מתוך העונה השניה שמציגה את "הטיטאן הקולוסאלי" בפעולה:

87a94c62d7d570a95f622bfa259844cf1467551597_full

המדבבים יוקי קאג'י (Yuki Kaji), יוהי ישיקוואה (Yui Ishikawa) ומרינה אינואה (Marina Inoue) יעניקו שוב את קולם לארן יגר, מיקאסה אקרמן וארמין ארלט בהתאמה. גם הפעם סטודיו Wit, שהפיק את העונה הרשונה, יעבוד על הפרוייקט אבל צפוי חילוף של הבמאים. נקווה שהשינוי הזה יעשה לסדרה רק טוב ושהעונה השניה תעמוד הסטנדרטים הגבוהים שהציבה קודמתה.

למי שאינו מכיר, Attack on Titan היא סדרה שעלילתה מתרחשת במציאות פוסט אפוקליפטית, בה האנושות כולאת את עצמה מאחורי חומות גבוהות כדי להגן על עצמה מפני טיטאנים עצומים בגודלם שטורפים בני אדם ללא הבחנה. העלילה מתמקדת בארן, מיקאסה וארמין, שלושה חברי ילדות שמוצאים עצמם נלחמים בטיטאנים אחרי שהאחרונים פרצו את החומה ומאיימים על האנושות בשואה שניה. הסדרה זכתה להצלחה עצומה ביפן ומחוצה לה.

תגובות

במאמר זה

נגישות