האם המשחק הבא של אססין קריד יעסוק בויקינגים?

שחקנים חדי אבחנה ב-The Division 2 שמו לב לביצת הפתעה שמרמזת שהמשחק הבא בסדרת "אססין קריד" יהיה בתקופת הויקינגים, וניתוח שלה מקרוב רק מחזק את התיאוריה

אחד הדברים ששחקני אססין קריד אוהבים לפתח תיאוריות סביבו הוא באיזו תקופה יעסוק המשחק הבא בסדרת משחקי הפעולה האהובה. השמועה האחרונה בנושא זה טוענת שהפרק הבא ככל הנראה יעסוק בעולמם של הויקינגים.

השמועה מבוססת על ביצת הפתעה קטנה ששחקנים מצאו ב-The Division 2, משחק אחר של המפתחת יוביסופט אשר שני המותגים בבעלותה. ביצת ההפתעה באה לידי ביטוי בפוסטר של מתנקש בלבוש האייקוני שמאפיין את אססין קריד ומתחתיו הכיתוב “ולהאלה”, מעין גן עדן ללוחמים מתים על פי המיתולוגיה הנורדית. The Division 2 הושק ב-15 במרץ וכשבועיים לאחר מכן ביצת ההפתעה אותרה ע”י שחקנים חדי-עין.

מה שמחזק את התיאוריה הוא ניתוח של הפוסטר על-ידי האתר Kotaku, שהבחין בפרט מעניין בו: הדמות המצויירת מחזיקה אובייקט בשם Apple of Eden, טכנולוגיה מהעולם של אססין קריד. בנוסף, האתר מציין כי על פי המקורות האנונימיים שלו אכן המשחק הבא בסדרה, שעתיד לצאת ב-2020, יעסוק בויקינגים.

אין זו הפעם הראשונה שיוביסופט משאירה רמזים לכותרים עתידיים במשחקים קיימים. בעבר היא הסתירה ב-Watch Dogs 2 רמז על משחק חדש בשם Pioneer, אך בסופו של דבר הפרויקט בוטל. בנוסף, באותו משחק גם היה רמז כי משחק ההמשך Watch Dogs 3 יתרחש בלונדון.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה חברת יוביסופט איננה מגיבה על שמועה זו, אך לשם שינוי לאור הסימנים המצטברים עושה רושם שזה הכיוון אליו צועד המשחק הבא של אססין קריד.

תגובות

במאמר זה

נגישות