סוף לתעלומה? אש קטצ'אם ידבר על אביו בסרט הבא

במאי הסרט החדש הטיל את פצצת ההייפ הזו לגבי זהות אביו של גיבור הסדרה, אש קטצ'אם, פחות מיומיים לפני יציאתו לאקרנים ביפן

אש קטצ'אם

אחת התעלומות הגדולות ביותר מבחינת המעריצים של הסדרה פוקימון היא זהות אביו של הדמות הראשית, אש קטצ'אם. עד כה אנחנו איננו יודעים עליו דבר, למעט אזכור ממש בתחילת הדרך על כך שאביו יצא למסע להיות פוקימון מאסטר והשאיר את אש מאחור לגדול לבד עם אמו. אבל יכול להיות שבסרט הבא של המותג התעלומה הזו תיפתר.

על פי דברים שאמר במאי הסרט, טטסו יאג'ימה (Tetsu Yajima), לכלי התקשורת ביפן, במסגרת הסרט הבא של המותג, שנקרא Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle (בתרגום חופשי לעברית "פוקימון הסרט: סודות הג'ונגל"), אש קטצ'אם ידבר לראשונה על זכרונות שיש לו מאביו לפני שעזב את הבית, מה שעשוי לפתור את התעלומה הזו אחת ולתמיד עבור המעריצים.

לאורך השנים התפתחו שלל תיאוריות לגבי זהות אביו של אש קאצ'ם. אחת מהן טוענת שאביו הוא ג'יאובני, הראש שעומד מאחורי ארגון הפשע צוות רוקט הידוע לשמצה. תיאוריית מעריצים אחרת הצביעה על פרופסור אוק בתור האבא הפוטנציאלי, מידע שהוסתר מאש כדי לכסות על כך שהוא ממזר. יש מצב שאחרי צפייה בסרט הזה כל התיאוריות הללו ילכו לפח באופן סופי.

מצפייה בטריילר, Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle עושה רושם של סיפור סטייל טרזן, אבל עם ילד יתום שגדל בג'ונגל אחרי שאומץ על ידי פוקימונים במקום עם גורילות. הסרט צפוי לצאת לבתי הקולנוע בגבולות יפן כבר מחר, ה-25 בדצמבר. אין ספק שתזמון ההכרזה נועד לשמש כפצצת הייפ עבור המעריצים ממש ברגע האחרון לפני היציאה לאקרנים. בכל אופן, שאר העולם ימתין לסרט מתישהו בהמשך שנת 2021, בהתאם להגבלות הקורונה בכל מדינה ומדינה.

תגובות

במאמר זה

נגישות