רוברט קירקמן ומקס לנדיס עובדים על רימייק של "זאב אמריקאי בלונדון"

קומדית האימה הקלאסית "זאב אמריקאי בלונדון" של ג׳ון לנדיס תקבל רימייק שיכתוב ויביים בנו, מקס, ויופק על ידי יוצר "המתים המהלכים" רוברט קירקמן

חברת יוניברסל החלה בפיתוח הרימייק לקומדית האימה הקאלטית שכתב וביים ג׳ון לנדיס ב-1981, זאב אמריקאי בלונדון. החדשות המרעישות לא פחות הן שאת הסרט יכתוב ויביים לא אחר מבנו של לנדיס, מקס, והאקסטרה חדשות המרעישות הן שיוצר הקומיקס המתים המהלכים, רוברט קירקמן, יפיק את הפרוייקט בחברה שלו Skybound Entertainment, כחלק מעסקת מבט-ראשון שלו עם יוניברסל. ג׳ון לנדיס לא יישאר מחוץ לפרוייקט, וישמש כמפיק בפועל שלו.

https://www.youtube.com/watch?v=3uw6QPThCqE

זאב אמריקאי בלונדון יצא לאקרנים ב-1981 וזכה לשבחים מרובים על עבודת האיפור המרשימה של ריק בייקר, שאף זיכתה אותו, לראשונה אי פעם בטקס, בפרק האוסקר על הישג יוצא דופן באיפור. הסרט עקב אחרי שני סטודנטים אמריקאיים שהותקפו על-ידי זאב בזמן טיול באנגליה, שלאחר המאורע אחד מהם החל להראות סימני טרנספורמציה לאיש-זאב. ירח מלא והכל. מובן שהסרט זכה לסרט המשך, שיצא ב-1997 ונקרא זאב אמריקאי בפריז, מנה צוות וקאסט אחרים לגמרי, ולא זכה לאותה אהדת קהל ומבקרים כמו קודמו, אם לומר זאת בעדינות. מעבר לזאב, לנדיס השאיר חותמו בקריירה מגוונת, שכללה בין היתר את נקמת היורמים, משנה מקום משנה מזל, האחים בלוז הענק, אותו כתב עם דן אקרויד, וכמובן קליפים של מייקל ג׳קסון, בראשם Thriller האגדי.

לנדיס הבן, מקס, הוא יוצר צעיר ומדובר ברחבי האינטרנט, שידוע כתסריטאי כרוניקל, אמריקן אולטרה וויקטור פרנקנשטיין. בימינו הוא משמש כיוצר ושואוראנר של סדרת טלוויזיה חדשה בכיכובו של אלייז׳ה פרודו ווד, סוכנות הבילוש של דירק ג׳נטלי, המבוססת על ספרו של דאגלס אדאמס מאותו השם, שמיועדת להגיע לנטפליקס בדצמבר הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות