הדור החדש של זבנג זמין בחינם בפלטפורמה הישראלית ביקומיקס

מהיום אפשר לקרוא את פרקי הדור החדש של זבנג מבלי לקום מהכסא. הפרק הראשון מ-2015 כבר זמין בפלטפורמה, פרקים נוספים יתווספו בעתיד

אם אתם ממעריצי הקומיקס זבנג בעבר או בהווה, יש לנו חדשות מעניינות עבורכם: פרקים מהדור החדש של זבנג יחלו להתפרסם באינטרנט בחינם בפלטפורמה של ביקומיקס.

ביקומיקס היא פלטפורמת ווב-קומיקס חינמית המיועדת ליוצרי וקוראי קומיקס, שעלתה לאוויר בשנת 2016. הפלטפורמה הוקמה על-ידי מיכאל זלטנרייך ויניב חפץ, חובבי קומיקס מתל-אביב, שרוצים לתת מקום לאמנים לשווק ולשתף את הקומיקס שלהם, ולהגיע לקהלים חדשים. ביקומיקס מיועדת לחשוף אוסף של כלים חדשים, המאפשרים ליוצרים לבחור כיצד הקוראים יחוו את הקומיקסים שלהם.

הדור החדש של זבנג, שיצא לדרך בתחילת שנת 2015, מתמקד בילדים של הדמויות שמוכרות לנו מהקומיקס המקורי כמו סיגל, רונן "ג'ינג'י" שגיב, אשר קילר, מאיה ועוד. בפרק הראשון, שזמין גם בביקומיקס, אנו מכירים את הבת של ג'ינג'י, גל, שאמורה להיות דמות מרכזית בסדרה. כבר יצאו לאור עוד פרקים שמתייחסים לדמויות נוספות מהדור החדש, וסביר להניח שעם הזמן גם הם יגיעו אל הפלטפורמה.

צירפנו עבורכם מטה את הפרק הראשון של זבנג שפורסם בביקומיקס.

זבנג של היוצר המוערך אורי פינק ראה אור לראשונה בשנת 1987 כקומיקס שבועי שפורסם במעריב לנוער. מאז זכה הקומיקס לפופולריות חסרת תקדים, מה שהוביל להוצאת אוגדני קומיקס רבים לחנויות, עיבוד לסדרת טלוויזיה ששודרה בערוץ 2 ואף להוצאת מגזין עצמאי.

לחצו כאן כדי לעקוב אחרי העמוד של אורי פינק בביקומיקס ולהירשם לקבלת עדכונים כשיעלו פרקים חדשים.

תגובות

במאמר זה

נגישות