לוולברין היה במקור תפקיד גדול יותר באקס-מן: אפוקליפסה

המפיק של הסרט חשף כי למוטאנט המועדף על כולנו בגילומו של יו ג'קמן, וולברין, היו מתוכננות סצינות נוספות אך הן בוטלו מחשש שג'קמן יאפיל על ג'ניפר לורנס

וולברין בכיכובו של יו ג'קמן הופיע עד כה בכל סרט מרכזי של המותג אקס-מן. גם בסרט האחרון של הסדרה, אקס-מן: אפוקליפסה, הדמות הופיעה ונחלצה לעזרת הנערים המוטנטים אחרי שברח ממעבדת הניסויים בה הוחזק. אבל מתברר שבמקור לוולברין היה תפקיד הרבה יותר גדול בסרט ממה שהוא קיבל בפועל. מי שחשף את הדבר לציבור היה המפיק של הסרט, סיימון קינברג (Simon Kinberg), במסגרת ראיון עם האתר CinemaBlend.

"רצינו למצוא דרך לערב את וולברין בסרט, בין היתר בגלל שבריאן סינגר ואני אוהבים כל כך את יו ג'קמן", סיפר קינברג בראיון. "היו הרבה מחשבות כיצד הוא יכנס ויצא מהסרט. הייתה גרסה בה וולברין מגיע באמצע הסרט על תקן מדריך אימונים בשביל הילדים ולוקח על עצמו את תפקיד המנהיג. אבל הרגשנו שהוא לוקח את המשבצת של ג'ן (ג'ניפר לורנס – ע.פ.) שהפכה למנהיגה שלהם". בסופו של דבר הוחלט שוולברין יופיע בסרט כאשר הוא בורח מהמעבדה של Weapon X, התכנית הצבאית בה הושתלו בגופו טפרי האדמנטיום.

יו ג'קמן יופיע בפעם האחרונה בתפקיד וולברין בסרט וולברין 3, שהפקתו כבר החלה בימים אלה. על אף זאת, לבמאי בריאן סינגר יש שאיפה ליצור סרט נוסף של אקס-מן עם הקאסט מהסרט הראשון בסדרה, אז קיים סיכוי קטנטן שהוא יצליח לשכנע את ג'קמן לעכב את פרישתו מהתפקיד.

רוצים לדעת מה אנחנו חשבנו על אקס-מן: אפוקליפסה? לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על הסרט.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות