אנצ'רטד 4 גונב את לב המבקרים

אם למישהו יש בכלל ספק האם אנצ'רטד 4 הוא המשחק המצטיין של השנה, אתם מוזמנים לבדוק מה הרוב המוחץ של מבקרים ברחבי הרשת חושב עליו

אנצ'רטד 4, פרק הסיום לסדרת משחקי הפעולה הבלעדית לקונסולת הפלייסטיישן, סוחפת את כל המבקרים פה אחד.

לפי האתר Metacritic, הציון הממוצע שלו עומד על 93 נקודות אחרי שקלול של 110 ביקורות, רובן המוחץ חיוביות. מתוך כלל הביקורות החיוביות כ-30 מהן נתנו למשחק ציון 100 מושלם, מה שללא ספק הופך את אנצ'רטד 4 למודל לחיקוי מצד אחד ומושא לקנאה של אחרים מצד שני.

להלן כמה ציטוטים נבחרים מתוך הביקורות:

ZTGD, ציון 100: "זה הכותר הכי טוב של אנצ'רטד נכון להיום, וכנראה אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו בדור הזה".

GameOver.gr, ציון 100: "ללא ספק, זהו אחד הרגעים הטובים ביותר עבור Naughty Dog וחוויה שמתעלה על כל משחקי אנצ'רטד שקדמו לו".

God is a Geek, ציון 100: "אהבתי את הסדרה הזו עוד מתחילתה, אבל אנצ'רטד 4 הציב רף חדש. Naughty Dog יצרו משחק שבאמת נחרט בזיכרון, אחד הטובים ביותר של הדור הזה".

GameSpot, ציון 100: "בכתיבה, בעיצוב ובהבנה שלו מה הופך אותו לייחודי, אנצ'רטד 4 הוא משהו לשאוף אליו. מודל לחיקוי. ואנחנו נדבר עליו עוד שנים".

רק לשם האיזון, הנה כמה ציטוטים מתוך מספר הביקורות הבודדות שלא התלהבו מהמשחק:

AusGamers, ציון 75: "אנצ'רטד 4 אמנם מהנה, אבל הוא בעיקר סרט אינטראקטיבי עם מעט מאוד חופש בחירה עבור השחקן והאינטרקציות שעומדות מולו".

Washington Post, ציון 40: "אנ'צרטד 4 מרגיש בלתי נמנע באותה מידה שהוא מרגיש מיותר".

אם אתם רוצים לדעת מה אנחנו חושבים על המשחק אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת שלנו עליו. רוצים לנחש לאיזה מחנה של מבקרים אנחנו שייכים?…

תגובות

במאמר זה

נגישות