טווין פיקס תחזור לעונה שלישית בחודש מאי הקרוב

סדרת הקאלט של דייוויד לינץ׳ ומארק פורסט תחזור אל המסך בעונה חדשה, מעל ל-15 שנים אחרי ששודרה הסדרה המקורית בתחילת שנות התשעים

תעלומת תאריך הפרמיירה של טווין פיקס סוף סוף נפתרה – מנכ״ל Showtime, דיוויד נווינס, אמר כי לאחר למעלה מ-25 שנות היעדרות, הסדרה תחזור ב-21 במאי הקרוב. העונה השלישית של הסדרה המתרחשת בעיירה האמריקאית הביזארית תורכב מ-18 פרקים.

יצירתם הסוריאליסטית של דייוויד לינץ׳ ומארק פורסט זכתה למעמד קאלט עם השנים, ונחשבת לאחת מפורצות הדרך הבולטות ביותר בטלוויזיה. הסדרה הלא קונבנציונאלית עסקה ברצח המיסתורי של מלכת השכבה, לורה פאלמר, בעיירת חוטבים קטנה. גיבורה של טווין פיקס היה הבלש האקסצנטרי, דייל קופר, שגולם בחן רב על-ידי קייל מקלכלן (סקס והעיר הגדולה, עקרות בית נואשות). מקלכלן ישוב גם לסדרת ההמשך, לצד שני היוצרים המקוריים ושחקני מקור אחרים רבים כמו דיוויד דוכובני ושרלין פן. בקרב חברי הקאסט החדשים ניתן למצוא את לא אחר מאשר אלון אבוטבול.

באוקטובר יצא טיזר בו חברי הקאסט דיברו על שובה של הסדרה, והחזרה לצילומים לאחר תקופה כל כך ארוכה. מקלכלן אומר: ״אין דבר שאני יכול להגיד כדי לתאר את זה, זה פשוט נפלא״.

 

לקראת קריסמס Showtime פרסמו טיזר קצרצר עם לינץ׳ עצמו, שמלבד לביים, ישוב לגלם את מי שהיה צ׳יף ב-FBI, כבד שמיעה חובב ממתקים מושבע, גורדון קול. בטיזר לינץ׳/קול נראה מתענג מאכילת דונאט, לרקע צלילי הפסקול המוכר.

בשנים האחרונות היו שמועות רבות על חזרתה של הסדרה לעונה חדשה, ובשלב מסויים היה לא ברור אם לינץ׳ אכן חוזר לפרוייקט. השבוע נווינס אמר בכנס איגוד מבקרי הטלוויזיה בפסדינה, קליפורניה: ״אני חושב שהגרסא הזו של טווין פיקס שאתם הולכים לראות היא גרסת ההירואין הדייוייד לינצ׳י הטהור, ואני מאוד מתרגש להוציא אותה החוצה״. נווינס הוסיף על לינץ׳ שהוא ״אחד מגדולי המאסטרים הקולנועיים של זמנו״.

תגובות

במאמר זה

נגישות