רגע לפני: הצצה אחרונה לקראת עליית הדיפנדרס בנטפליקס

אמנם הדיפנדרס תגיע לנטפליקס כבר בסוף השבוע הקרוב, אך מי שמתקשה לחכות יכול לצפות בסרטון עם קטעים מהסדרה וראיונות עם השחקנים הראשיים

הדיפנדרס ("המגינים" בתרגום חופשי לעברית), הסדרה שתאחד את ארבעת גיבורי הסדרות ג'סיקה ג'ונס, דרדוויל, לוק קייג' ואיירון פיסט, תעלה בנטפליקס בסוף השבוע הקרוב. כמובן, שאין זמן טוב יותר מזה להעלות ליוטיוב סרטון הצצה אחרון כדי להוסיף עוד קצת שמן למדורת ההייפ ההולכת וגדלה סביבה.

נטפליקס שחררה סרטון באורך של כמעט 3 דקות, במהלכו רואים מספר קטעים מהסדרה. לדוגמה, ניתן לראות כיצד חברי הדיפנדרס נפגשים לראשונה וכיצד הם מגיבים זה לזה, למשל איך מאט מרדוק (צ'ארלי קוקס) משתמש בכישוריו כעורך דין לחלץ את ג'סיקה ג'ונס (קריסטן ריטר) מחדר החקירות בתחנת המשטרה לאחר שנעצרה, או המפגש הלא כל כך ידידותי בין לוק קייג' (מייק קולטר) לבין איירון פיסט (פין ג'ונס). בין לבין, חברי הקאסט המרכזיים של הדיפנדרס יושבים כל אחד בתורו על כסא המרואיין ומעלים את התובנות שלהם לגבי המצב הנוכחי של הדמות אותה הם מגלמים בתום סדרות הסולו שלהן, לדוגמה אובדן האמונה של מאט מרדוק בצדקת דרכו לאור אירועי סוף העונה השניה.

במהלך הדיפנדרס נזכה לראות שוב גם חלק מהדמויות המשניות של כל אחת מהסדרות, כמו פוגי נלסון (אלדן הלסון), קארן פייג' (דבורה אן וול), קולין ווינג (ג'סיקה הנוויק), סטיק (סקוט גלן), אלכסנדרה (סיגורני וויבר) ועוד.

הדיפנדרס תהיה זמינה לצפייה החל מה-18 באוגוסט דרך נטפליקס, שכמובן תאפשר למנוייה גישה חופשית לכל פרקי הסדרה החל מהרגע הראשון.

תגובות

במאמר זה

נגישות