סופרמן יקפוץ לביקור בעונה השניה של סופרגירל

גיבור העל שמסתתר מאחורי זהות העיתונאי הצנוע יופיע בשני הפרקים הראשונים בעונה הבאה של סופרגירל. עוד לא ידוע מי ילוהק לתפקיד

זה מטוס? זה ציפור? לא, זה קרוסאובר בין סופרמן לסופרגירל! גיבור העל עם שרירי הפלדה והגלימה האדומה יקפוץ לביקור בעונה השניה של סופרגירל.

לפי דיווחים ברשת, סופרמן יופיע בשני הפרקים הראשונים של העונה השניה של סופרגירל כאשר היא תחזור אל המסכים בעונת הסתיו הקרובה. כרגע עוד לא ידוע מי יגלם את גיבור העל המסוקס.

"אנחנו מתרגשים מאוד לארח את קלארק קנט ואת האלטר-אגו היותר מפורסם שלו בסופרגירל", אמר המפיק בפועל של הסדרה, אנדרו קרייסברג (Andrew Kreisberg). "סופרמן יופיע בשני הפרקים הראשונים של העונה החדשה ואנחנו מצפים בקוצר רוח לראות מי ילוהק עבור התפקיד".

את קאל-אל ראינו כבר בעונה הראשונה של סופרגירל, אך בגרסה צעירה שלו במסגרת שורה של פלאשבקים מכוכב האם של שתי הדמויות, קריפטון. קאל-אל גולם בזמנו על ידי דניאל דימגיאו (Daniel DiMaggion), אבל בעונה השניה נזכה לראות גרסה בוגרת שלו ולכן מחפשים ליהוק חדש שיתאים.

בזמנו, סופרגירל כמעט בוטלה לחלוטין אך לשמחתינו הסיפור נגמר בכך שהיא נקנתה על ידי רשת הטלוויזיה האמריקאית CW, שמחזיקה גם במותגי הקומיקס החץ והפלאש, מה שאומר שהסדרה נמצאת כרגע בידיים טובות. יש אפילו דיבורים על אפשרות לקרוסאוברים נוספים בין הסדרות כמו הקרוסאובר של הפלאש בעונה הראשונה של סופרגירל.

כאמור, הסדרה לא תחזור אל המסך הקטן לפני עונת הסתיו. עד אז כדי לשרוף קצת זמן אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת שלנו על העונה הראשונה.

תגובות

במאמר זה

נגישות