למי שפספס: הטריילרים הכי שווים של סופר בול 2019 בקולנוע

בסך הכל 11 טריילרים שודרו במהלך סופר בול 2019, ביניהם שני טריילרים של סרטי מארוול. בחרנו עבורכם את הטריילרים שפשוט אסור לפספס

קפטן מארוול

סופר בול, משחק הגמר של ליגת הפוטבול האמריקאית, כבר מזמן סיגל לעצמו מסורת אחת חשובה שמשאירה על הכורסה אפילו את מי שאינו נמנה בין המעריצים של הספורט הזה – הטריילרים לסרטים הכי חמים של השנה. מפרסמים מנצלים את הרייטינג הגבוה של אירוע הספורט הטלוויזיוני הזה כדי לקדם סרטים בפרופיל גבוה עם טריילרים חדשים, וכמובן שכולנו רק מרוויחים מזה. אז למי שפספס, הנה הטריילרים הכי שווים של סופר בול 2019 מתוך כל ה-11 ששודרו במהלכו.

הנוקמים: סוף המשחק

בטריילר הקצר הזה אנו רואים כיצד הדמויות ששרדו את אירועי הסרט הקודם מתמודדים עם ההפסד מול ת'אנוס ועם האובדן של חבריהם.

קפטן מארוול

מישהו במארוול החליט הפעם לתת דגש על האקשן שצפוי לנו בקפטן מארוול, עם הרבה קרבות אוויר והמנטרה שחוזרת על עצמה "גבוה יותר, רחוק יותר, מהר יותר". האם מארוול מנסה לעשות לקהל שלה תיאום ציפיות? עוד חודש נדע האם המהלך הזה אכן הצליח.

אליטה: מלאך קרב

הסרט נמצא במרחק של שבוע אחד בלבד מאולמות הקולנוע, אז באופן טבעי מדובר בהזדמנות הגדולה האחרונה לתת לו דחיפה פרסומית. הטריילר מגדיר את הסרט בתור "אירוע התלת-מימד שחייבים לראות השנה", ויכול להיות שזה נכון לאור העובדה שהמפיקים של Avatar, הסרט שפרץ את הדרך עבור התלת מימד בקולנוע, עוומדים מאחוריו.

צעצוע של סיפור 4

קצת קשה לאמוד את טיבו של צעצוע של סיפור 4 על פי הטריילר הזה, שלמען האמת אינו מסביר כמעט דבר. כל מה שניתן להסיק ממנו הוא שבאז איכשהו התגלגל לפסטיבל ומוצע שם כפרס של אחד מהדוכנים. ברקע ניתן לשמוע את השיר "You've got a friend in me", כאילו פיקסאר מנסה ללחוץ לנו על בלוטת הנוסטלגיה.

לסיום, ראוי לציין כי סופר בול 2019 כלל גם כמה טריילרים של סדרות, ביניהם עונה שלישית של סיפורה של שפחה ואתחול של סדרת איזור הדמדומים.

תגובות

במאמר זה

נגישות