סיבה לדאגה? Star Wars Battlefront 2 יתמוך במיקרו תשלומים

שחקני Star Wars Battlefront 2 שיכניסו את היד אל הכיס יוכלו לקבל שיפורים שונים במשחק לפני חבריהם, מה שעלול לתת להם יתרון לא הוגן

ל-EA יש מוניטין של מפיצת משחקים תאבת בצע, אבל יכול להיות שהפעם היא הלכה צעד אחד יותר מדי: מתברר כי המשחק Star Wars Battlefront 2 יתמוך במודל מיקרו תשלומים בתוך המשחק, שיאפשר לשחקנים שיחליטו לפתוח את הארנק לקבל יתרון על פני האחרים.

איך זה עובד? בשבוע שעבר נחשפה מערכת ארגזי השלל של Star Wars Battlefront 2. אותם ארגזי עשויים לתת לשחקן פרסים שישפרו את ביצועיו בשדה הקרב, כגון תוספת נזק או יכולת לרפא את חבריו לקבוצה. אם קיבלתם את אותו שלל פעמיים, השלל הנוסף יהפוך ל"חלקי חילוף" שיכולים לשמש לבניית פרס אחר או שיפור של פרס קיים.

עד פה הכל טוב ויפה, אבל כאן הבעיה מתחילה: המפיצה EA אישרה כי מי שישקיע כסף אמיתי במשחק יוכל לרכוש את אותם חלקי חילוף ולקבל יתרון על פני אלה שאינם יכולים להרשות זאת לעצמם.

"השחקנים יקבלו פרסים במשחק בדרכים רבות, כולל ארגזי שלל", אמר הדובר של EA בנושא. "מי שמעוניינים להאיץ את התהליך יכולים לרכוש אותם בכסף".

זו איננה הפעם הראשונה ש-EA משלבת מערכת תשלומים בתוך המשחק. לדוגמה, ל-Battlefield יש את ה-Battlepacks, אבל ההבדל הגדול הוא שה-Battlepacks מוגבלים לפרסים קוסמטיים בלבד כמו עיצובים שונים לכלי הנשק, בעוד מערכת הפרסים של Star Wars Battlefront 2 כן משפיעה על יחסי הכוחות במשחק.

Star Wars Battlefront 2 ינחת על מדפי חנויות המשחקים ב-17 בנובמבר ויהיה זמין לאקס בוקס 1, פלייסטיישן 4 ולמחשב.

תגובות

במאמר זה

נגישות