סטאר טראק דיסקברי ליהקה את הספוק שלה

אחת מהדמויות האייקוניות ביותר של עולם "מסע בין כוכבים", ספוק, חוזרת אל המסך עם ליהוק חדש ותופיע בעונה השנייה של "סטאר טרק דיסקברי"

סטאר טראק דיסקברי הוסיפה לשורת הקאסט שלה רכש חדש שיגלם את אחת הדמויות האייקוניות בהיסטורית הפרנצ׳ייז והמד״ב בכלל: אית׳ן פק יגלם את החצי וולקאניחצי אנושי המוכר והאהוב, ספוק.

דיסקברי מכהנת כסדרת פריקוול, ומתרחשת כעשור לפני מאורעות סדרת סטאר טראק המקורית. גיבורת הסדרה החדשה, מייקל ברנהאם (המגולמת עלידי סוניקה מרטיןגרין), מתוארת כבת אדם, חוקרת מבריקה ואחותו המאומצת של ספוק, שכאמור יצטרף לעונה השניה.

פק הוא נכדו של אחד מגדולי המורשת ההוליוודיתהשחקן האגדי, גריגורי פק (אל תיגע בזמיר, חופשה ברומא). השחקן עוד לא פרץ לתודעה, אך הספיק לככב בסדרה 10 דברים שאני שונאת אצלך, שהיתה מבוססת על הסרט בכיכובו של הית׳ לדג׳ר באותו התפקיד.

ספוק במקור היה מגולם בידי לנרד נימוי, השחקן המזוהה עם הדמות ביותר, ולאחר מכן בסרטי הריבוט של ג׳יי ג׳יי אברהמס עלידי זאכרי קווינטו. עתיד סרטי ההמשך נמצא כרגע עוד בסימן שאלה, כשהמשא ומתן על השכר של צמד הכוכבים כריס פיין (קפטן קירק) וכריס המסוורת׳ (אביו של קירק) לא הגיע לפשרה.

המפיק בפועל של דיסקברי, אלכס קורצמן, אמר על הריבוט החדש של הדמות: ״דרך 52 שנות טלוויזיה וסרטים, יקום מקביל ויקום מראה, מר ספוק נשאר החבר היחיד של צוות הגשר המקורי להמשיך להסתובב בכל עידן של סטאר טראק״, ״לנרד נימוי הגדול וזאכרי קווינטו המבריק הביאו אנושיות בלתי ניתנת להשוואה לדמות שהיא לנצח נקרעת בין הגיון לרגש. חיפשנו במשך חודשים אחרי שחקן שיוכל, כמוהם, להביא את הפרשנות שלו לתפקיד. שחקן שיוכל, כמוהם, לגלם באופן בלתי מתאמץ את האיכויות הכי נפלאות של ספוק, מעבר ללוגיקה הברורה: אמפתיה, אינטואיציה, חמלה, בלבול וכמיהה״. קורצמן הוסיף בנלהבות: ״אית׳ן פק נכנס לחדר כשהוא מאכלס את כל התכונות האלו, ומודע לאחריות המבהילה שיש לו ללנרד, זאק והמעריצים, ומוכן להתעמת עם האתגר שטמון בשירות של להגן ולהרחיב את המורשת של ספוק״.

סטאר טראק דיסקברי תחזור ל-CBS ונטפליקס בינואר 2019.

תגובות

במאמר זה

נגישות