ספיי קידס חוזרים כסדרת אנימציה בנטפליקס

מותג המד"ב לילדים מתחילת שנות ה-2000, ספיי קידס, יחזור אל המסך כסדרת אנימציה שתשודר בנטפליקס. מהווה חלק מליין-אפ סדרות ילדים לשנתיים הקרובות

זוכרים שאי-שם בשנת 2001 יצא לקולנוע סרט מד"ב לילדים בשם ספיי קידס, בו אחת ואחות מגלים שההורים שלהם מרגלים מיומנים אחרי שהם נחטפים? נטפליקס הכריזה כי המותג עתיד לחזור למסך הקטן כסדרת אנימציה.

עלילת הסדרה החדשה, שתיקרא Spy Kids: Mission Critical, תעקוב אחרי האחים קורטז מהסרט המקורי, כרמן וג'וני, כאשר הם נשלחים אל אקדמיה לאימון ילדים מרגלים. באקדמיה האחים יצטרכו לשתף פעולה עם ילדים אחרים שחולקים איתם את ספסל הלימודים ולהתמודד מול ארגון מרושע שנקרא S.W.A.M.P, ראשי תיבות של Sinister Wrongdoers Against Mankind’s Preservation.

סדרת האנימציה החדשה של ספיי קידס מהווה מותג אחד מתוך ליין-אפ של נטפליקס שמיועד עבור קהל יעד של ילדים לשנתיים הקרובות.

"הרצון לגלות דרכים חדשות להעביר סיפור מרחיבות את מה שיש לנו להציע עבור הדור הצעיר", אמר אנדי יטמן (Andy Yeatman), מנהל מחלקת תוכן לילדים בנטפליקס, כשהציג את הליין-אפ. "אנחנו נרגשים להכריז היום על ליין-אפ של סדרות מקוריות שמביא מספר דמויות מוכרות ואהובות על ידי ילדים".

סדרות נוספות מתוך אותו ליין-אפ הן Spirit Riding Free, שמבוססת על הסרט של דרימוורקס סוס פרא; סדרה בשם Llama, עיבוד לסדרת ספרי ילדים מאת אנה דיודני (Anna Dewdney) בעלת אותו שם; Skylander Academy, שמבוססת על סדרת משחקי פלטפורמה ותפקידים של Activision; ו-Hilda, שמבוססת על סדרת קומיקס בריטית של הצייר לוק פירסון.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות